Placený deník Insider má před sebou poslední dny provozu

Pokud se vám líbil placený deník Insider, který rozjížděl tým kolem známé reportérky Sabiny Slonkové, budete si muset najít náhradu. V pátek vychází naposled. Vydavatel chce platící čtenáře přesunout pod web Hospodářských novin.

denik-insider-ilustracni-651

Prémiový obsah pro čtečky a tablety

Deník Insider byl primárně určen čtenářům, kteří vyhledávají „prémiový“ obsah na čtečkách a tabletech a jsou ochotni za něj platit. Cena byla symbolická. Roční předplatné vyšlo na tisíc korun, měsíční na stovku a denní na devět korun. Předplatitelé měli kromě aktuálního vydání přístup i k plnému archivu.

On-line deník přinášel necelou desítku původních textů denně, k tomu připojil servis v podobě neexkluzivních zpráv „Stalo se“. Čtenář tak měl k dispozici to nejdůležitější z daného dne obohacené o známé informace z jiných médií.

Nejdůležitější články přebíralo Aktuálně.cz

Obsah deníku Insider byl sice určen primárně pro předplatitele. Ty nejdůležitější texty nebo jejich části se však s odstupem objevovaly i na sesterském portálu Aktuálně.cz. Hlavní výhoda předplatného tak spočívala právě v tom, že jste se k obsahu dostali jako první.

Místem, kde původní a kvalitní obsah v digitálním, online prostředí zpoplatňujeme, se od začátku října stal web Hospodářských novin, IHNED.cz. Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto deník Insider k 31. 10. 2014 ukončit,“ uvedl ke konci projektu vydavatel deníku Insider.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .