Nový e-shop UrbanStore.cz razí jednoduché principy

urbanstoreOnline vydavatelství internetových titulů Limemedia zprovoznilo na začátku března zcela nový internetový prodejní portál se značkovým oblečením UrbanStore.cz. Ten chce podle svého prohlášení razit jednoduché principy. Krédem je „kvalita, dostupná cena a bezproblémový obchod„. Co vlastně novinka nabízí? Prezentuje se jako „moderní internetový obchod se stylovým oblečením za bezkonkurenční ceny„. Nabízené produkty pochází od známých značek jako DC, Diesel, Nike, Puma a jiné.

UrbanStore.cz – moderní, se silným zázemím

Hledáte moderní internetový obchod se silným zázemím, který vám nabídne stylové a aktuální modely oblečení i módní doplňky?“ Takto se ptá nový internetový prodejní portál společnosti Limemedia. „Náš internetový obchod vám přináší trendy outfity a doplňky jak pro ženy, tak i pro muže. Na své si zde přijdou milovníci elegantních, ležérních, streetových i sportovních kousků, ve kterých se budou cítit skvěle nejen v práci, ale taktéž na večírcích, v pohodlí domova nebo třeba při sportu,“ láká novinka UrbanStore.cz na svůj obsah.

NENECHTE SI UJÍT: Společnost Limemedia akvizovala dárkovou službu Dobrýkoš.cz

UrbanStore.cz ale nevsází výhradně na oblečení. Potenciální zákazníky láká na velké množství doplňků, obuvi a dalších. Slibuje „nepřeberné množství stále dostupných stylů a trendů, kvalitní a komfortní materiály, perfektní designy“ a dále láká na „bezesporu také jedinečně bezkonkurenční ceny„. Internetový obchod UrbanStore.cz zahájil provoz 1. března a k této příležitosti nastavuje zaváděcí ceny se slevou od 50% do 80% a to na veškeré zboží.

Internetový prodej doplňuje „kamenné“ prodejní místo

Pro snažší nákup v internetovém obchodu UrbanStore.cz zřídil provozovatel e-shopu výdejní místo přímo v centru Prahy. Kamennou prodejnu najdete na Václavském náměstí 18, kde si lze každý den v týdnu objednávku osobně vyzvednout. Nakupovat mohou zákazníci na UrbanStore.cz dle několika kategorií (muži, ženy, děti), každá sekce je navíc přehledně rozdělena dle typu oblečení, resp. doplňků.

Nakupovat ale nemusíte výhradně přes tyto kategorie. Zákazníci si zboží mohou vybírat jednoduše přímo v rámci jednotlivých značek. Portfolio e-shopu UrbanStore.cz skrývá zboží od značek jako jsou Adidas, Puma, Dachstein, Diesel, Reebok a deset dalších. Podrobnosti najdete na stránkách www.urbanstore.cz, nebo na profilu na sociální síti Facebook.

urbanstore_poutak

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: