Nova připravila tři pořady exkluzivně pro svůj portál NOVA Plus

Skupina Nova hodlá využívat portál Nova Plus i pro exkluzivní obsah, který se „nevešel do televize“. Do nabídky své neplacené videotéky zařazuje tři nové pořady, které produkuje výhradně pro internetové diváky.

Jakub Vrána a Kristina Kloubková, foto TV Nova

Jakub Vrána a Kristina Kloubková, foto TV Nova

Hravě zdravě, Brána do historie a Trendy Trendy

První dva pořady Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou a Trendy Trendy jsou lifestylové krátké snímky zaměřené spíše na ženy. Třetí novinkou je cyklus krátkých dokumentů Brána do historie o zajímavých historických okamžicích s atraktivními dobovými záběry cílený více na muže.

Každé pondělí se na NOVA Plus objeví Brána do historie – cyklus krátkých dokumentů o zajímavých historických okamžicích, s atraktivními dobovými záběry. Týdeník mapuje zásadní okamžiky české a československé historie. Ve spolupráci s Vojenským historickým ústavem Praha přináší exkluzivní informace, unikátní fotografie i filmové záběry.

Nové díly vždy v pondělí, čtvrtek a pátek

Autorem projektu je reportér Televizních novin Jakub Vrána. Kromě tematických bloků občas redakce představí i Bránu do historie speciál, kde fanouškům dějin ukáže celé dokumenty z archivu VHÚ. „Některé snímky byly desítky let v režimu TAJNÉ a dosud je viděl jen velmi omezený okruh odborníků,“ dodává Jakub Vrána.

Pořad Hravě zdravě s Kristinou Kloubkovou se objevuje každý čtvrtek. Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková ve svém pořadu přináší divákům nápady a tipy, jak originálně a zdravě zabavit předškoláky.

Posledním pořadem, který se objeví každý pátek, je lifestyle Trendy Trendy, který se zaměřuje hlavně na nejnovější líčení, účesy a módu. Aktuální trendy v těchto oblastech názorně předvádějí a zasvěceně komentují špičkoví stylisté.

Jakub Vrána, autor minipořadu Brána do historie, foto TV Nova

Jakub Vrána, autor minipořadu Brána do historie, foto TV Nova

Kristina Kloubková bude uvádět pořad Hravě zdravě s Kristinou, foto TV Nova

Kristina Kloubková bude uvádět pořad Hravě zdravě s Kristinou, foto TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .