Internetové rádio Pigy.cz pořádá Pigyádu, festival pohybu pro děti

pigyada_perexPigy.cz, internetové rádio pro děti, zve své nejmenší posluchače na první ročník festivalu pro děti. Pigyáda je akce, jež si klade za cíl „stmelit a pobavit děti a jejich rodiče„. Internetový projekt skupiny Lagardere Pigy.cz streamuje nepřerušovaně celý den pohádky a příběhy pro děti, v nabídce nechybí klasické hity jako Hurvínek, Pohádky z mechu a kapradí a jiné.

První ročník akce Pigyáda, festivalu pohybu pro děti, se uskuteční už tuto neděli 12. srpna v areálu Botanika v Horním Bezděkově u Kladna. Vstup na první ročník festivalu internetového rádia Pigy.cz je zdarma. „Pigy připravil svoji první Pigyádu, aby dětem připomněl, jak moc je pohyb zdravý a důležitý. Všechny děti a rodiče srdečně zveme,“ říká vedoucí projektu pohádkového rádia Pigy, Zdenka Chocholoušová.

Na Pigyádě se děti mohou zúčastnit řady sportovních aktivit. Samotný program začíná už v 10:00, děti za splnění pěti úkolů (bludiště, hod míčem na terč, malování, shazování kuželek a cvičení Pigyáda) dostanou dárek. Pro děti budou zdarma rovněž další aktivity – malování na obličej, stříhy od profesionálů, výstavu dětských obrazů, podpisová akce Lucky Vondráčkové, čtení se Zdeňkou Žádníkovou a Luckou Vondráčkovou, jízda na kole, škola golfu a řada jiných aktivit, vše bezplatně.

Zahájení hlavního programu se odehraje úderem pravého poledne, na místě přivítá Hanka Kynychová nejmenší na Zoomba party. Posléze začíná dětské představení divadélka KAKÁ Ošlivé kačátko. Během dne dále vystoupí Yellow Sisters a jejich Zvěřinec (koncert s dětskými písničkami), Pavel Kožíšek se svými kouzly, konat se bude soutěž s Krkouny z planety Bimbuli, Yoyování a Footbag exhibice.

pigyada_plakat

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: