Radia.cz jsou na WAPu!

Nemáte přístup k Internetu a chcete vědět, co je v éteru nového? Potřebujete zjistit telefon do vaší oblíbené stanice? Nebo cestujete vlakem k babičce a chcete zjistit, která rádia tam vysílají? Pak tu máme pro vás novinku – wap.radia.cz. Dnešního dne byl totiž zahájen testovací provoz wapové brány serveru Radia.cz. Po zadání adresy wap.radia.cz do vašeho mobilního telefonu se dostanete do základního menu, které momentálně obsahuje čtyři položky.

Seznam rádií

Nejdříve dostanete na výběr čtrnáct krajů plus kategorii celoplošných stanic. Po kliknutí na vybraný kraj vám systém nabídne všechna rádia, která do tohoto regionu patří (Pozor: ne všechna, která je v tomto regionu možno naladit). Vyberete si rádio a jste u cíle. Na stránce rádia najdete adresu, telefon, fax, vlastníka licence, informace o RDS, poslední výsledky poslechovosti a přehled frekvencí, na kterých stanice vysílá.

Vysílače

Máte možnost vyhledávat podle frekvence nebo podle místa vysílače, možná je i kombinace obou kritérií. Pokud zadáte místo, snažte se jej co nejvíce konkretizovat, vzhledem ke kapacitě stránky mobilního telefonu systém zobrazí maximálně deset záznamů. Zobrazuje se frekvence, místo vysílače a výkon.

Zpravodajství a aktuality

Na této stránce najdete titulky a krátké úvody tří nejnovějších článků. Po kliknutí na název si můžete přečíst celý článek – každý odstavec je zobrazen na samostatné stránce. Čtvrtou položkou hlavního menu jsou aktuality, tedy krátké zprávičky z úvodní strany. Zobrazují se opět tři nejnovější.

Doufáme, že se vám naše nová služba bude líbit. Protože jde o testovací provoz, můžou se někde objevit chyby, za což se předem omlouváme. V případě, že se tak stane, nám prosím dejte vědět na adresu hawkey@radia.cz. Na stejné adrese samozřejmě rádi uvítáme i vaše náměty na zlepšení této služby.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,