Internetové vysílání Rádia Metuje

Rádio Metuje je hudební stanice plná hudebních hvězd a hitů, které významně formovaly vývoj populární hudby. Celý den hrajeme největší hudební hity 80. a 90.let, doplněné hity nového milénia. Nehraje jen hudbu, ale přináší víc, než konkurence a patří k významným rozhlasovým stanicím Královéhradeckého kraje.

Hudební program je mimořádný tím, že je členěn do denních bloků, které se specializují na konkrétní hudební žánry ( pop hity, dance music, rock, romantická hudba, apod. ). Specialitou jsou čím dál častější tématické dny – Dny s hvězdami.

Přinášíme zajímavosti, soutěže, zábavu a aktuální informace, především z regionu krajů Královéhradeckého a Pardubického. Každou hodinu připravujeme celkem 3 zpravodajské bloky, které běží současně na třech regionálních okruzích, takže posluchači slyší zprávy ze svého okolí, zprávy, které je nejvíc zajímají. Originální jsou i bloky humoru a scének těch nejlepších českých a slovenských komiků, bavičů, herců a dalších.

„Podle posledních oficiálních výsledků průzkumu Mediaprojekt ladí Radio Metuje týdně 60 tisíc posluchačů,“ uvedl ředitel rádia Mgr. Marek Remeš.
Rádio Metuje můžete naladit na těchto kmitočtech :

 • 92,8 – Náchodsko, Trutnovsko, Královéhradecko
 • 94,7 – Orlickoústecko, Rychnovsko, Pardubicko, Broumovsko
 • 95,1 – Trutnovsko a Dvůr Králové nad Labem
 • 107,3 – Jičínsko a Český ráj, střední Čechy

  „Rádio Metuje oslaví 18. října 2005 už své 10. narozeniny, tak jsme se rozhodli, že nadělíme první dárek, v podobě technického zabezpečení vysílání Rádia Metuje na internetu a dárky se neodmítají,“ dodala s úsměvem Marcela Buchtová z marketingu společnosti Pozitiv s.r.o. Rádio Metuje lze poslouchat prostřednictvím broadbandového portálu live.atlas.cz a to v kvalitě streamu 32, 64 a 128 kbps.

 • Autor článku:

  Napsat komentář

  Pro přidání komentáře musíte .