V pátek startuje nové rádio s kurzovými sázkami

tipradiomaleV pátek 17. července má odstartovat nové internetové Tip Rádio, které bude přinášet informace o kurzových sázkách.

Spoluautor projektu Petr Gerhardt informoval o tom, že hlavním cílem projektu je zjednodušit orientaci na trhu sportovních kurzových sázek. „Mezi našim partnery je v tuto chvíli již sázková kancelář Victoria Tip, ale jednáme se všemi velkými českými sázkovými kancelářemi, jako například Fortuna, Tipsport a Šance,“ doplnil Gerhardt.

Tip Rádio bude možno poslouchat například přes portál Play.cz, připravena je pro něj kvalita 64 kbps.

Autor článku:

Komentáře (6)

 1. Kytka

  Dobrý den,
  poslechl jsem dnes chvíli vysílání rádia a musím říct, že rádio na mě působí profesionálně. Moderátor ví o čem mluví, jo líbí se mi to. A co vy ostatní co tomu říkáte???

  1. Jose

   Když si zde čtu jméno spoluautora, tak pokud si ho s někým nepletu, tak tento tvoreček prošel několika pofidérními vesnickými kočkopsy, s vysíláním zcela otřesným, takže už to mne předem staví do role zaujatého, protože slyše to jméno, objevuje se u mne nutkavá představa zvracení. Následně pak musím konstatovat, že jsem se o sázky žádného druhu nikdy nezajímal, takže k tomu neřeknu nic, protože mám tedy minimálně dva důvody si to nikdy v životě nepustit. A ty jsem poctivě uvedl.

 2. CORK CITY

  Nejprve jsem nechtěl komentovat, protože internet je pro všechny a psát tam může kdokoliv. Nevím, proč se „JOSE“ nepodepíše a neodkryje svoji „pravou tvář“ i když asi vím, o koho jde..

  Jestli hovoříš o vesníckém kočkopsu – rádiu Bonton,tak to promiň. Jestli mluvíš o Českém Rozhlasu tak také a třeba i o BBC SPORT – tak nevím, co je pro Tebe vesnice. A když někdo začíná, nemůže hned třeba na Evropě 2 a začíná se na stanicích, které tehdy neměli valnou úroveň jako EURO K a to se psal rok 1994,kdy jsem tam začínal a tehdejší „program“ dělal majitel, který byl přesvědčen, že tomu rozumí i když to byl třeba jen řezník,ale měl peníze..

  Myslím, že inteligentní část rozumí a naopak chápou, že z lidí jako je JOSE je všem dost špatně – nikdy nic nedokázali a urážejí…

  Tak Jose, odkryješ jméno nebo máš své ego tak nízké,že se musíš skrývat pod přezdívkou?

  S pozdravem a přáním příjemného dne

  Petr Gerhardt

 3. Martin Šinkovský Autor příspěvku

  Příspěvek uživatele José byl vymazán, jelikož porušoval Kodex diskutéra. Konkrétně šlo o osobní útoky na jiného diskutéra, které se netýkaly tématu článku.
  Důrazně apeluji na zachování korektnosti diskuzí (včetně komentářů).

  1. Jose

   Jo, už jsem mu to okomentoval.

   Takže bohužel máš smůlu, odpověď neprošla přes rules tohoto serveru. Sice je porušuje i tvoje reakce a to možná hruběji, nežli moje. Ovšem je mi to srdečně a naprosto fuk. Znovu psát, to samozřejmě nebudu. Předpokládal jsem, že vzhledem k tomu, že jsi se na něco ptal, jsi si odpověď zasloužil, nic méně, jinak to napsat neumím. Jen z toho zkratkovitě vezmu noticku, samozřejmě, že nejde o Český rozhlas ani o Bonton, ale o tu strašlivost s názvem Euro K, která blokovala zcela znytečně tři frekvence. Předpokládám, že toto bude pojmuto jako útok na Euro K a nikoli na diskutéra.

  2. Jose

   PS: jinak souvislost to samozřejmě má a to v tom, že pokud mohl někdo řekněme hypoteticky, protože jinak to napsat prostě nejde, pracovat v něčem, tak šíleném a otřesném, jako bylo Euro K, nelze samozřejmě předpokládat, že by jiné věci byly kvalitnější, nežli ono Euro k, budiž stále chápano, jako útok na Euro K. Prostě bylo to strašné vysílání. Více se k tomu nebudu vyjadřovat abych tedy neporušil kodex.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,