V Musiline půjde do nálad mixovat mluvené slovo

musilineHudební a komunitní portál Koule.cz dolaďuje aplikaci.

V pondělí 18.května 2009 byl spuštěn zábavně-hudební portál Koule.cz, jeho součástí je i rádio na přání Musiline, posluchači si mohou navolit, jaké hudební žánry preferují, a podle nich bude toto internetové rádio hrát. V brzké době má dojít hned k několika úpravám. 

Podzim přinese například změnu vzhledu Musiline, dojít má ke zjednodušení uživatelského rozhraní. Dalším komunitním prvkem je šance psát vlastní recenze na koncerty či hudební alba. Do konce roku je na plánu možnost zvolit preferovanou hudební dekádu (tedy hrát 80., 90. a současná léta). 

Hlavní novinkou, jíž se na podzim dočkáme, je, že do vytvořených „hudebních nálad“ (tedy nastavení hudebních preferencí) bude uživatel moci mixovat mluvené slovo. Zatím není stanoveno, jaké mluvené slovo bude k dispozici. Lze předpokládat, že z počátku bude využíván archiv rádií společnosti Lagardére Active ČR (tedy například Frekvence 1 či Evropa 2). Následně se nabízí situace, kdy bude speciálně vytvářeno pro potřeby rádia.

Hlavním zdrojem příjmu je reklama, výhledově je plánována i reklama vložená mezi jednotlivé písničky (či skupinu písní).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .