Motomail v iPhone a blondýna na webu E2

motomail_logoSkupina Lagardere Active ČR uvedla novou službu Motomail také do aplikace iPhone. Pochlubit se v těchto dnech ovšem může i novým videoblogem.

Od 5. srpna je nová služba Motomail (alias „Facebook pro řidiče„) dostupná také v aplikace iPhone. Připomeňme, že mobilní a internetová služba Motomail má sloužit pro komunikaci mezi motoristy a umožnit vyjádřit emoce či předat informace, využívá registrační značky vozidla, která je pro každé auto unikátní. Novinka se stává dostupnou prakticky kdekoli. V iPhonu jsou dostupné i všechna rádia Lagardere.

K TÉMATU: Lagardere spouští “Facebook” pro řidiče – Motomail

V týmu Evropy 2 pak přibyla nová posila, do týmu přichází další blonďatá diva, od letošního léta usedá za mikrofon Iva Vavřínová (12-15), bývalá moderátorka sportu TV Nova. Na webu Evropy 2 přichází další blondýna, podle samotné stanice je to „naivka, nápadně podobná panence Barbie„. Její první videoblog najdete právě na internetové prezetanci stanice. Už její první blog zaznamenal vysokou návštěvnost, první blog se odehrává na bruslích (aneb „Blondýna balí blondýna„). Těšit se prý máme na další „kousky“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .