Krásná.cz rozšiřuje webové aktivity TV Nova

krasna_czTelevize Nova spouští další tematický web, k portfoliu internetových projektů přidává life-stylový web Krásná.cz.

Náplní nového portálu Krásná.cz je „vše, co mladé holky zajímá„. Interaktivní magazín radí dívkám o tom, jak být a cítit se krásná. Cílovou skupinu tvoří dívky ve věku od 14 do 17 let, nový web doplňuje tematicky podobný projekt Doma.cz. „Web Krásná.cz nechce jen poučovat. Chce být webem, na který se budou čtenářky rády vracet a číst ho každý den. Kromě redakce se na něm podílejí i „obyčejné“ holky, které řeší stejné problémy, zajímají je stejné věci a mluví stejným jazykem jako jejich čtenářky,“ doplňuje TV Nova informace v tiskové zprávě.

K TÉMATU: Nova spustila nový videoportál VOYO.cz

Doplňkem je rubrika Blog, připraven je zde pestrý výběr článků o tom, co dívky zajímá, součástí je navíc psychologická poradna a postupně přibudou další rubriky. Televize Nova tímto krokem rozšiřuje portfolio internetových projektů, po hlavním webu Nova.cz spustila zpravodajský web TN.cz a dále Doma.cz či nejnovější videoportál Voyo.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .