Archiv Óčka na Streamu

ocko_logo_perexmalyPokud jste zmeškali některý z pořadů hudební stanice Óčko, nemusíte si už zoufat.

Počínaje prvním říjnovým dnem zpřístupňuje Óčko svůj archiv na internetu. Až dosud se tato možnost nenabízela. Óčko vychází vstříc všem divákům, kteří z jakýchkoli důvodů nemohli zhlédnout pořad v televizi v době premiéry.

Od října si tak na adrese ocko.stream.cz můžete pustit jeden z pořadů: Inbox, Knokaut, 5.element, Frisbee, Madhouse, BravoTV, Filmshot, Stylissimo a k dispozici bude i sekce Speciály, v níž najdete reportáže a další materiál.

O archiv pořadů jste si dlouho psali a teď je to tu. Už nikdy vám neuteče oblíbený host. Rozhovory se zpěváky, herci, kapelami, dýdžeji a dalšími zajímavými osobnostmi nejen hudební scény najdete na Streamu v sekci „Óčko“,“ uvádí Óčko na svém webu.

ocko_mux4

Óčko promuje start v Mux4 i ve svém vysílání.

Nejedná se o jedinou novinku. Óčko se od 1.října vrátilo do digitálního vysílání. „Když jsme odcházeli z multiplexu společnosti CDG, jasně jsme řekli, že do pozemního vysílání se vrátíme v okamžiku, kdy to pro nás bude výhodné. Jsme příjemně překvapení, že se nám to povedlo v tak krátkém čase a že jsme našli další možnosti, jak dostat náš signál k divákům,“ vysvětluje Hynek Chudárek, výkonný ředitel hudební televize Óčko, v tiskové zprávě.

Přečtěte si více:
Multiplex 4 jede pouze ze tří vysílačů
Hudební kanál Óčko nastupuje do multiplexu 4
Multiplex 4 zastavuje výstavbu, Mux 3 je v krizi

Všichni víme, že v minulosti nebyla jednání o čtvrtém multiplexu jednoduchá a o rozvoji sítě bylo více spekulací než seriozních informací, ale teď jsme dostali na stůl konkrétní nabídku s jasnými parametry. A nabízené podmínky experimentálního vysílání nám přišly výhodné, takže jsme se rozhodli uzavřít dohodu se společností Telefónica O2 o šíření signálu Óčka v jejím multiplexu,“ říká Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko. Multiplex 4 v tuto chvíli pokrývá signálem 17,2 % obyvatel České republiky. Spolu s lokálními vysílači v Jižních Čechách a v Ostravě je tak pozemní digitální signál Óčka dostupný pro 30 % obyvatel.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,