Archiv Novy nebo YouTube v televizorech Panasonic

panasonicvieramalaOd poloviny července běží služba Viera Cast, která umožňuje sledovat na vybraných modelech televizorů Panasonic Viera portál Nova.cz, kde je umístěn archív pořadů TV Nova. Informuje o tom web tn.cz.

Služba je zdarma nejen v nových modelových řadách televizorů Panasonic Viera G15, V10 a Z11, ale i v domácích kinech a všech Blue-ray přehrávačích představených letos na jaře. Stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači se divák dostane k obsahu webu Nova.cz.

Viera Cast kromě archivu Novy nabízí přístup na portál YouTube.com, web pro ukládání fotografií Picasa.com, ke kanálu Eurosport nebo informacím agentury Bloomberg.

„Pokud je televizor připojený k internetu pomocí LAN kabelu o dostatečné rychlosti – ideálně 1,2Mb/s – 1,7 Mb/s – sám vyzve uživatele ke stažení nového softwaru. Po odsouhlasení a automatickém stažení aktuálního softwaru stačí televizor vypnout a zapnout a pak už jen zbývá vybrat oblíbený pořad z archivu TV Nova,“ upřesnil Lukáš Holub, produktový manažer společnosti Panasonic Czech Republic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .