TV Diář: Prs a bouračky (6 VIDEÍ UVNITŘ)

radiotv-archiv18Fotbalová omladina se přece jen dočká přímého přenosu na české stanici; Pavlína Wolfová převede zpovídané děti na televizi; Primě rostou tržby, ale klesá zisk; Účinná bezpečnostní kampaň a zrušená pokuta za prs.

19 na 4
● Ledy ve zkostnatělé veřejnoprávní televizi si překvapivě hnuly. Dnešní semifinále fotbalového Eura devatenáctiletých mezi Českem a Německem bude v přímém přenosu vysílat ČT 4 Sport. Zápas začíná v Mladé Boleslavi 20:15. Také cítíte tu chuť opravdového vlastenectví při sebemenším závanu možného úspěchu?

Wolfová opět na Nově
● Po pěti letech se na TV Nova vrací Pavlína Wolfová. Od září by měla moderovat nový diskusní pořad. Půjde o obdobu oblíbeného zpovědnice na Radiožurnálu Děti vám to řeknou, kdy malé děti říkají dospělým nezkaženou pravdu do očí.

Prima vydělává méně
● Společnost Modern Times Group (MTG), která je polovičním majitelem TV Prima, zveřejnila pololetní tržby a zisk. Zatímco tržby meziročně vzrostly o 25 % na 1 230 miliónů korun, tak zisk klesl o 28,4 % na 153 miliónů korun.

Drsná kampaň
● Na naše obrazovky se v říjnu vrátí kampaň upomínající na bezpečnost na silnicích. Nejde však o žádnou něžnou vatu, ale o pěkně drsné britské filmy. Vzpomínám si, že jsem přibližně před dvěma lety viděl spot, kdy syn zabil svou matku a od té doby se na zadních sedačkách vždy poutám. Působivé a účinné. Češi zatím dokázali vymyslet sice vtipnou, ale neúčinnou reklamu o alkoholu. Humor ale na řidiče neplatí, drsné reality je třeba.

Veselá

DrsnéNahé ňadro bez pokuty
● Vzpomínáte si, jak před čtyřmi lety obletěly svět obrázky neposedného ňadra Janet Jackson? Dotyčná zpěvačka se posléze přiznala, že to bylo naschvál a omluvila se. Federální komise pro spoje zcela správně usoudila, že tento incident musel negativně ovlivnit vývin mnoha miliónů malých Američanů a televizi CBS udělil flastr ve výši 550 tisíc dolarů.  Odvolací soud však věc viděl jinak, a „oprávněnou“ pokutu zrušil. Níže přikládám ono dotyčné porno.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .