Já plátce televizního poplatku

logo-ctJá, povinný koncesionář České televize, si nepřeji, aby České televizi radil někdo z Kypru nebo Holandska. Asi nerozumím všemu, ale umím si zjistit, kdo za firmou Deloitte Advisory stojí. Je to obchodní firma DELOITTE CENTRAL EUROPE HOLDINGS LIMITED se sídlem Nicosii, Kyperská republika, s obchodním podílem 2/529. Dále je to obchodní firma Deloitte Czech Republic B. V. se sídlem v Amsterdamu, Nizozemské království, s obchodním podílem 527/529. Z toho je patrné , že obě firmy společně vlastní celou Deloitte Advisory.

V naší republice jsou to  jen figurky, kterým nepatří ani židle, na které sedí. Nevím, jak je možné radit televizním pracovníkům ve střední Evropě od Severního nebo od Středozemního moře. Jako prázdninové odlehčení bych to bral, jenže ono to odlehčí České televizi o 23 miliónů korun. Je mi sice záhadou, jak bude rada za 23 miliónků vypadat, jen tuším, že to budou vyhozené peníze.

A mohlo by se na tu legraci ušetřit zrušením Rady České televize, která je tam stejně jen do počtu. Nevzpomínám si, kdy něco vyřešila. Ani prapodivné praktiky vedení s výběrem kamarádů na vedoucí pozice se neřešily. Nová Sněmovna? Zde je ještě prostor pro několik „poradců“ a bude vystaráno. Poplatek ve stávající výší to asi nespraví!?!?.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .