Béďa Trávníček, Zdeněk Izer a Danny Trejo

radiotv-archiv91Prodejce sekaček, motorových pil, bazénů a bůhví ještě čeho se do letošní kampaně, kdy si zákazníci točí slevu na kole štěstí, obul opravdu ve světovém lesku. Pamatujete na vrhače nožů s vytetovaným portrétem ženy na celé přední části trupu z filmu Desperado? Tak ten v těchto dnech prodává malotraktory.

Nejprve jsem tuto reklamu zahlédl jen „na půl oka“ a než jsem se stačil vzpamatovat, byla pryč. Naštěstí Mountfield vtrhl se svou reklamní kampaní do televizních domácnostní jako vlna tzunami (V podstatě tak činí každý rok.) a já nevěřil svým očím. Danny Trejo, představitel drsných zabijáků a „kultovních“ vedlejších postav, prodává v Česku sekačky a bazény.
Tupý princip této slevové akce zůstává stále stejný, mění se jen ti, co se diví, že je to tak výhodné. Nejprve byla stvořena animovaná postava Bédi Trávníčka, který vedl živý dialog s Přemkem Podlahou modlou všech kutilů a zahrádkářů. Toho časem vystřídal Zdeněk Izer, který nakonec zůstal osamocen.
Letos však „kolo štěstí“ dostalo zcela nový rozměr. Jen by mě zajímalo, zda ony kusé věty, co Danny Trejo v reklamě pronáší namluvil osobně, nebo jej předabovali tak, aby vznikl dojem, že onou lámanou češtinou mluví on.

Béďa Trávníček a Zdeněk Izer


Zdeněk Izer sólo


Danny Trejo

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .