Diskuze

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13
Autor Tema: DANCERADIO.cz
Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
Postre:Milda Vokáč??
on: January 5, 2010, 17:53

Myslim – že uvádí s Dr.Bubnem na Radiu Hey každou středu Sexík Live – jako dřív na DanceRadiu.

*Beny*
Registrovaný
Příspěvků: 17
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 5, 2010, 09:57

Nevíte kam zmiznul Milda Vokáč? By to v posledni době muj nejoblíbenější moderátor,a je fuč,. Jako určitě je dobře, že v týmu přibyla žena,ale je škoda, že skončil :-(

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 7, 2009, 21:49

To není až tak pravda, sice klesají Digi TV nejspíše platící abonenti, ale netroufl bych si tvrdit, že klesají neplatící diváci, ti spíše stoupají. A sice to asi nevydrží věčně,ale ty zmíněné slovenské stanice nejspíše vědí proč to dělají ! Ostatně do dvou let přejde na THOR celé UPC Direct. Pokud si dnes nechává někdo dělat STA ze satu, zcela běžně zahrnuje pozici 1°W. Dokonce se o 1°W hovoří jako o druhé nejvýznamější pozici. Ovšem samozřejmě priority se lety mění. Pokud víme, tak pozice 23,5°E byla ještě nedávno zcela bezvýznamná a programy, které na ní dnes jsou byly na 28,2°že. Po té se odstěhovaly na 23,5°E s to nejen programy z 28,2°, ale dokonce i ty z 19,2°E aby vzápětí po vyhlášení toho, že 23,5°E bude nejvýznamnější došlo k tomu, že se začaly vracet zpátky na 19,2°E viz. Eurosport(český). Na víc začíná vznikat další velmi důležitá pozice, kde už jsou slovenské a české programy v provozu v HDTV a to Ámos 4°W. A ještě si dovolím připomenout, že těch pozic, kde je něco slovenského nebo českého je podstatně více. Například televize Fashion,(česky)(16°E) že. Nebo již nevysílající slovenská rozhlasová stanice RTI, ta také nebyla na 23,5°E a nakonec zařvala na slovenský jazykový zákon, ne na to, že by neměla posluchače. Dokonce i na Hotbirdu (13°E) bylo svého času české rádio vysílající z Brna (TWR). Na Telstaru 15°W byly dlouho v češtině přístupné přenosové kanály UPC Direct. A Evropskou televizi EbS vysílající v češtině najdeš zase na Síriu na 5°E. Takže si opravdu myslím, že v dnešní není nutné spoléhat se na nějakou dominanci Astry 23,5, motory jsou levné, přijímače s nimi zachází zcela automaticky, multifocusy při použítí pro STA jsou také dobré. Takže jistě 23,5°E má asi nejvější zásah. Ale nepodceńoval bych rozhodně ani jiné pozice. Tedy raději, vůbec na nějaké, nežli vůbec nikde.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 7, 2009, 20:06

Citace od: Jose October 2, 2009, 22:35
….ale je možné použít TELENOR tj. THOR, kde je již 5 slovenských rozhlasových stanic dostupných volně.

Jenomže na tyto družice má naladěn akorát klesající počet zákazníků DIGI TV. Smyslupná je spíš Astra 23° kde je CSlink/Skylink.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: DANCERADIO.cz
on: October 2, 2009, 22:35

Také nevím, proč česká rádia ignorují neustále satelitní vysílání ? Je to celkem běžná věc. Je pravda, že v satelitním příjmu stále zaostáváme za Němci nebo Poláky. Nic méně díky zpackané DVB-Talizaci se u nás opravdu příjem ze satu docela rozjel, tedy zněkolikanásobil. Sice třeba v Praze to nevychází nejlépe asi 20% pro DVB-S a asi 80% pro DVB- T jenže tam si na tom dali záležet a tam se jim DVB-Talizace povedla. Opakem můžu jmenovat Liberec a dám ruku do ohně za to, že je to zde minimálně 50% DVB-S : 50% DVB-T, pokud už není DVB-S ještě více. Takže zajisté vysílání v DVB-S má význam. A rozhodně je to levnější nežli nějaký Mux. A ještě to může být levnější. Není nutné použít předraženou ASTRU, ale je možné použít TELENOR tj. THOR, kde je již 5 slovenských rozhlasových stanic dostupných volně. Z Astry tam přešla např. slovenská stanice RADIO EXPES. A je tam třeba dosti dobré sportovní rádio HORNET, my obdobné v ČR nemáme. Takže by to ani nebyla tak vyloženě špatná společnost.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostDANCERADIO.cz -naplňuje "wir sind unter euch" :o)
on: October 2, 2009, 00:07

Jsem rád že z rádia není samohrajka bez moderátorů jako třeba Fun1 nebo slovenské GoDJ.I když i ne/sporadicky moderované by to bylo lepší než psedorádia z éteru. Jen dostupnost je obecně na tak dobré rádio stále dost omezená, možná by bylo na místě zauvažovat nad satelitem. Sice FM to není ale penetrace satelitů je už poměrně velká a satelitní příjímač jen pro tuner už taky není extra drahý špás. Myslím že přes satelit by bylo vysílání stále levnější než uvažované vysílání v muxu 4 (teda neuvažuju že by zůstal v podobě třech vysílačů s minivýkonem jako je dnes).

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostDANCERADIO.cz
on: July 28, 2009, 15:13

konečně zase funguje diskuze k tomuhle rádiu a ne jen k těm pseudoradiím, které jsou dnes v éteru….

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
Postnefunguje vládání nových příspěvků ?!?
on: April 18, 2009, 08:25

tak to zkouším editací posledního již neaktuálního příspěvku….

DNES JE PARNÍK K 4.NAROZENINÁM DANCE RADIA. Bližší info na jejich webu.
1.7.2005 oficiálně začalo, já poslouchám cca 300 dnů ročně aspoň chvilku denně… Díky!

Ještě tak FM éter (minimálně v Praze) a nebo rychlý nástup DABu, aby se mohlo posunout a rozvíjet dále přiblížením dalším posluchačům. Potenciál tohoto rádia je vysoký….

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
PostDance TV
on: March 31, 2009, 23:10

nějak nefunguje navazování klipů, po jednom až třech klipech se musí kliknout na pokračování, protože jinak se nevysílá ale stojí… až takovou míru interaktivity s divákem jsem u TV neočekával..

*Beny*
Registrovaný
Příspěvků: 17
PostRe:Disco rádio oldies/kiss reklamy
on: March 25, 2009, 09:55

Reklam bylo na kissu dycky příliš. Podle průzkumů poslechovosti je údajně radio Zlín posluchanější,ale tolik reklam tam zdaleka neni, asi sou na kissu levne :-))

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13