Diskuze

Strana: [1]
Autor Tema: RADIO ORLÍK
Matyas01
Registrovaný
Příspěvků: 214
PostRe: RADIO ORLÍK
on: September 10, 2013, 18:18

Tomu se ani nedivím,hnedka jak začali,bylo jasné,že takto postavená vysílací platforma bez nějakého přiblížení posluchači,dlouho nevydrží.
Každopádně,taky se naskýtá otázka – zda-li je rozumné,což zatím není jisté,ale mluví se o tom i v článku,že by mohlo převzít otěže VKV na svá bedra internetová Dechovka – ta sice má relativní výsledky na internetu,ale v éteru to může být stejný propadák!
Na jihu je oblíbená široko daleko a zavedená dechovka na Cro CB – ne tedy po celý den,jen ve vyměřeném čase,ale je v podvědomí posluchačů.
Je to otázka do možné budoucnosti.
Příklad za všechny Rádio Dyje – nyní Čas!

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRe: RADIO ORLÍK
on: September 9, 2013, 19:58

Tento kolovrátek již brzy skončí..

http://super-radio.cz/c4557-dny-radia-orlik-jsou-secteny.xhtml

jendavrb
Registrovaný
Příspěvků: 19
PostRe: RADIO ORLÍK
on: May 31, 2010, 15:28

Rádio orlík je žánrově něco mezi byvalým sumavou a eldorádiem akorát že ma male pokrytí pokrýva především jihozápadní čechy

LiborV
Registrovaný
Příspěvků: 25
PostOrlik
on: April 25, 2009, 20:44

José, lidé mladí i staří mají rádi českou hubu. Divíš se, ale je to tak. U nás ve spinning centru jsou nejlépe zaplněny hodiny kdy se jede an českou hudbu. A při pocení si těla si lidé rádi sem tam zazpívají. Mě to nevadí, ale na elektronickou hudbu (ikdyž ji běžně neposlouchám) se mě jezdí lépe. Má větší tempo, gradaci a podobně.

Nemluvl bych o normalizační vysílačce, jsou to rádia pro lidi 40+, kteří si rádi zavzpomínají na své CS mládí. U Orlíku by se mě líbil formát ve stylu GOLD AC. Tedy nejlepší hudba od 70.do 90. let. Je s malým podílem české hudby (1-2 ceske pisne do hodiny). Jak vis, ze vetsina duchodcu neholduje Vondrackove a spol. (ma mamka ano) ? Delal sis nakladny marketinogovy pruzkum? To velci brocastri delaji. Pokud je to ve tvem okoli jinak tak gratuluji, mas stesti:-)

Ikdyz trochu tolerance k vetsine by ti neuskodila:-) Moc fandim Orliku v nastoupenem smeru. Blanik v danem regionu jiz jeden je!!

Plzenak
Registrovaný
Příspěvků: 6
Postzměny na Orlíku?
on: April 24, 2009, 21:54

Po delší době jsem krátce pobýval v oblasti pokryté signálem rádia Orlík a zdá se mi, že to rádio trochu posunulo playlist směrem k oldies rádiu. Už to nebyla tak strašná směska, jako když jsem to slyšel někdy před rokem krátce po začátku jeho vysílání. Dost se to podobalo rádiu Šumava, jak hrálo před lety, než začalo rockovatět. Pokud bude v nastoupeném trendu Orlík pokračovat, mohla by z něj být relativně úspěšná, i když určitě ne masově úspěšná stanice. Na to ostatně s jejich pidivysílači nemá ani technické podmínky.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 86
Postměřítka mohou být různá
on: January 20, 2009, 16:41

1) subjektivní tj. líbí/nelíbí – rozhodující a nezpochybnitelné svaté právo pro jednotlivce, ovšem právě proto že jde nezpochybnitelné právo jednotlivce nelze přenášet na celou populaci

2) objektivní v porovnání jednoho nebo lépe více parametrů: například srovnáme poslechovost či výstižněji poslechovost upravenou podle pokrytí, náklady na provoz atp a v tom zrovna Blaník je velmi úspěšný, ač osobně mi nevyhovuje.
***
Vtipné bylo, jak se tady tvůrce Blaníku p.Dvořák rád presentoval pomalu jako rozhlasový disident, mj. že Blaník není jeho šálek kávy a že on s tím nemá co dočinění. Po několika výstižných reakcí od čtenářů toho nechal…

admin
Administrátor
Příspěvků: 1904
PostRADIO ORLÍK
on: January 14, 2009, 18:01
Strana: [1]