Diskuze

Strana: 1 2 3 [4] 5 6 7
Autor Tema: RÁDIO DÁLNICE
beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRe: RÁDIO DÁLNICE
on: April 5, 2010, 12:10

Nechce sem aspon nekdo poslat nejaky zaznam z tohoto vysilani??

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe:První vysílač v provozu!
on: April 4, 2010, 09:55

Docela mě dostává fakt,že tzv.obsluhu Dálníční sítě v ČR budou odbavovat z Ostravy??I když pan majitel je z Ostravy,takže asi tak.Nemít horkou linku,tak vědí prd.A ve finále budou informace v éteru stejně jako na Radiožurnálu – možná i později,opravdu tento dopravní moment budu sledovat a jsem zvědav – kdo bude rychlejší?

PavlosPM
Registrovaný
Příspěvků: 47
PostPrvní vysílač v provozu!
on: April 3, 2010, 21:52

http://www.radiodalnice.cz v provozu …

Jihlavský kmitočet tohoto rádia v provozu …

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostČtvrtý pedál v autě
on: March 24, 2010, 22:41

Dle dnešní tiskové zprávy začnou vysílat na začátku dubna. Článek končí větou, která mě pobavila: „Věříme, že se toto specializované rádio do budoucna stane pro řidiče jakoby „čtvrtým pedálem“ v autě…“
http://home.tiscali.cz/oviradio/

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostDálnice - Olomouc 103,4?
on: March 6, 2010, 11:25

Svůj „sociální marketing“ bude Radio Dálnice aka Radio „D“ Dálnice možná šířit i na rychlostnicích R35 a R46, a to na olomouckém kmitočtu 103,4 MHz.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: RÁDIO DÁLNICE
on: January 21, 2010, 08:26

Route 66 existovalo i jako dobré české netové rádio, nevím, ale jestli ještě vysílá, lidé z tohoto Fun Clubu http://www.r66.cz/radio-66/ byli hosté i třeba na Rádiu BEAT.

Ovšem u všeho čeho se dotýká p.Pařízek je to jako trochu Dr. Jekyll a trochu p.Hyde. Na jedné straně osobnosti jako by se promítal bubeník Hard Rockově bluesového, později Trash Metalového Citrónu. Na druhé straně osobnosti jako by se promítal agent StB. Vše se nese v duchu tohoto rozpolcení. Pokud byl otcem rádií Hey. Tak na Moravě to byl Poctivý rock. V Čechách to bylo Hey, česk a nej… Přesto, že došlo k sjednocení na Hey, rockové hity, to můžeš… Tak přesto, zatím, co Beat začiná stylově a tak, jak se má a jak by se u rockové stanice očekává, tedy po ránu s The Doors…Hey začíná velmi trapně s jakýmsi Miro Žbiro…Oni tam sice časem zahrají také některé slušné věci, ale stále je tam příliš mnoho sraček, které se prostě mezi slušnou rockovou muziku, nepočítají…

Obdobně je to i s Časem. Ten celé roky jede ve stylu normalizační vysílačky alé Blaník. Ale z ničeho nic vyhazuje odnože. Viz. ta country v Brně. I když přijmuto kladně, ze zoufaleho nedostotaku i tak nic moc. A další odnož Čas-Rock-Třinec. A tak tedy je tvůrce, stanic více rocker nebo více agent ?

A co tedy přinese Dálnice ? Už jeji vznik je pochybný. Ten projekt je nesmysl, je to lumpárna. Nabourává to pokrytí mnoha stanic. Je to rušička.

Ale dobrá. Šlo by to možná i tolerovat, pokud by to bylo hudebně přínosné. Ale bude to hudebně přínosné ? Bude to hudba Route 66 ? Nebo to bude rocker křížený s agentem ? Bude to česká deformace na Route 66 ? Bude to nezdařená kopie a pofidární mutant ? Bude to jak překlady soudruhů, z originálů, za zády s cenzory ? Bude to autoncenzura agenta ? Co to bude ?

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostLogo Radia Dálnice
on: January 20, 2010, 21:08

Na webu http://www.radiodalnice.cz už je zveřejněno logo ve stylu Route 66.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRe: RÁDIO DÁLNICE
on: January 1, 2010, 20:49

Dalsi z tuctovych stanic,ktera pojida posledni cenne kmitocty.

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostDálnice - Praha 107,9?
on: December 9, 2009, 21:10

Dálnice má zálusk i na Prahu. Vysílat chce na 107,9 z Centra Chodov na samém začátku D1.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: RÁDIO DÁLNICE
on: November 26, 2009, 19:24

Tak ono je ve své podstatě úplně jedno, co bude Dálnice vysílat nebo nebude, především je to rušička, která nabourá pokrytí jiných stanic !!! http://www.dxradio.cz/jidxc/news.htm což myslím veřejnost pochopila velice dobře http://www.digizone.cz/clanky/gratuluji-ctu-rrtv-i-panu-parizkovi-dalnice-ted/

Strana: 1 2 3 [4] 5 6 7