Diskuze

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15
Autor Tema: síť rádií HEY
FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: March 11, 2010, 00:00

Aha, aha hlásí se nám Praha! Jak se spí na silikonových kozách, tak to by rozhodně nepřijel řešit dr. Buben do Brna. Byť sexík přesně v tento den fungoval před lety na E2. A že ho E2, nejlepší rádio s pokleslou zábavou, zrušila, asi ví, co dělá. Ze všech stanic dělat to samé, za to mluví nápis, který jsem dnes potkal na zdi: Neviditelná ruka trhu řádí jako černá ruka.

A že Hey bylo zadlužené? Tak za to může několikaleté provozování Hey Čechy se socpopovou mutací. Takovou poslechovost, to si v dnešní době může dovolit leda tak Čro 3 Vltava. Hey v Čechách pravděpodobně stáhlo v dluzích i Moravu. Že se má hrát rock v Čechách, to si jim José pravidelně připomínal, možná to věděli i sami, ale ta MMS nebo co to je chtěli Beat celoplošně, ono se to celoploškám vždycky líp táhne. Akorát teda nevím jak s tím souvisí televize Pohoda?

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 9, 2010, 22:41

V Tvém příspěvku jsou některé velice správně položené otázky. Nic méně nemyslím si, že by se HEY vzdávalo před BEATem. To určitě ne. Půjde o úplně jiné věci. Tedy v prvé řadě toto je přesně NAOPAK. BEAT tvrdil roky, že na MORAVU ON NIKDY nevleze. Právě proto, že je tam HEY. Nedávno tam vstoupil, tedy je v Brně, je ve Zlíně, přijde do Olomouce a přijde do Opavy. Atd. Takže ON ZAČAL až když HEY ohlásilo ZMĚNU !

Takže buď to celé koordinuje MMS. Tedy ti rozhodli. Protože to jsou ti, co drží v ruce prachy a prodávají reklamu, jak BEATu, tak HEY.

Takže ON, BEAT šel na MORAVU, až když mu tam POVOLILI VSTUP. Jinými slovy už se vědělo, že HEY UHNE.

Tak a co je za tím to, uhnutím HEY. Za prvé už roky se zde spekuluje o tom, že HEY je zadlužené. Za druhé se spekuluje o tom, že ta SÍŤ se má SJEDNOTIT a po té celá ODPRODAT.

A nyní jsou ve HŘE další věci. Za prvé se má ROZJET DÁLNICE. Takže PRIORITOU je DÁLNICE, nikoli HEY. Za druhé se spekuluje, už i o tom, že ani DÁLNICE není PRIORITA, ale, jen, Pařízkův PODVOD.

Prioritou má být TELEVIZE. Respektive POHODA. Takže je možné, že HEY se rychle jednotí proto aby to šlo co nejdříve PRODAT. Může se rozjet Dálnice z prodaného HEY a pak se BOUCHNE DÁLNICE a konečně bude na tu VYSNĚNOU televizi POHODA. Skoro to všechno takhle vypadá.

Už i jen PROGRAM sjednoceného HEY. V 20,00 v podstatě končí vysílání a celou noc až do rána jedou jen skladby bez uvádění, čehokoli, tohle si nedovoluje rozjeté známé rádio, které má makat a mít perspektivu, to si dovoluje buď ten, kdo je před krachem nebo se chystá to dá pryč atd. I když mimochodem jsem na to nezapomněl a opravdu jsemten blok ,,bez řečí“ otestoval a vypadá to velice dobře a je to fajn, když nikdo blbě nežvaní a vzpomněl jsem si na jiné stanice, které tohle kdysi, zpátky v čase, tak 30 let, dělaly. V podstatě by to takhle klidně mohli nechat. Tedy od 20 hod, do rána, pěkně jednu rockovou, za druhou, bez keců a otravování.

Jinak jistě odpojováky tam jsou, minimálně vím o třech. O tom místě, kdy říkají frekvence… U nás to je 97.1 a 95.5 a 103.3 Potom, když říkají název. U nás je to HEY ČECHY. A potom, když po všeobecných celostátních zprávách, říkají místní zprávy, to jest u nás, o Liberci.

Jinak v podstatě dopolední vysílání bych rozdělil na dvě části. V první se snaží o jakési trapné show ve stylu E2 a je to dost nevkusné.
Tj. od 6,00 – 10,00 A potom už je to celkem normální, tedy asi od 10,00 do 15,00 kdy už se to nechá.
Neplatí pro středu, sobotu a neděli, kdy je to jinak.

Co se tam děje odpoledne, tedy mezi 15,00 – 20,00 netuším.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: March 9, 2010, 22:18

Vzhledem k tomu, že se právě nacházím v Brně, můžu pouze potvrdit, že RDS je statické, jinak bych nic nepoznal. Stereo jede, rockové hity též. Moravské frekvence tam taky říkali, leda, že by to byl odpojovák. Tu a tam to přes den zkusím, je pravda, že brzo ráno nevím, ale dance jsem tam neslyšel, je to takový easy rock ale ne zas jak na Rockrádiích. Nechce se mi věřit, že ani ne před rokem tam Petr Gracias uváděl profilový pořad o Janis Joplin a zmínil se o tom, že skladbou této rockové babičky začínalo rádio Hády, to nevěděl že ho stihne stejný osud, ani já jsem si to nemyslel. Divím se, že tohle dělají. Vždyť poslechovost na Moravě měli dobrou, co chtěli víc? Byť ta 1kW ve speciáním silném Hejáckém podání tu Jižní Moravu pokryla, posluchačů jak to Kiss Hády mít nebudou. Radio Beat taky v Praze kvůli dvojnásobné poslechovosti E2 nehraje dance. OD HEy bych takovou pokoru před konkurenčním Beatem nečekal, takhle se zbabělecky vzdát v dnešní ctižádostivé době.
Nu dobrá, žačli s tím rockem konzumně, hlavně v Čechách, ale to přeci ještě nemohlo pozitivně ovlivnit poslední výsledky poslechovosti? Nevěřím že jsou tak blbí, že tento fakt neznají.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 9, 2010, 15:18

No, já to zkoušel včera, z domova, přes AB Radio. A potvrzuji, že Brno jelo, zcela shodný program, jako Praha. Zrovna, tam ještě ke všemu, mluvili o Liberci, což musela být pro Brňáky, docela pikanterie.

V práci, máme standardně naladěný, samozřejmě BEAT. Nic jiného, v práci, neposloucháme. Ale, že jsem zvědavý, když se někde něco, na nějakém rádiu děje, jako různé změny atd. abych byl v obraze, tak si někdy přeladím. Takže jsem to zkusil hned ráno, na to sjednocený HEY. Byla to naprostá hrůza. Kolegové z práce, to komentovali, zcela shodně, jako čtenáři, jednoho konkurenčního webu. Že ti dva ,,kecálkové“, tam mají způsoby, jako na Evropě 2. Ještě k tomu hráli, takový neuvěřitelný kraviny, že se to prostě nedalo, poslouchat. Za chvilku, jsem byl zpět, na Beatu. Tohle, prostě, nešlo unést.

Pak jsem je skoušel, ještě 2x, mezi 10 a 14 hod. A to už bylo dobrý. Hráli už úplně normální věci, jako Deep Purple atd. Mluvili převážně o sportu a už bez těch hrozných E2, způsobů. To už se naprosto v pohodě, nechalo. Takže jsem si říkal, že až, je někdy zase zkusím, tak jedině, po desáté. To ráno, je nejspíše, naprosto odepsané.

Snažil jsem se nyní vyčíst něco z jejich programu. A teoreticky se zdá, že by to mohlo být poslouchatelné od 20,00 – 6,00 mimo středy, soboty a neděle. Tedy to by tam neměl nikdo nic kecat a mělo by to jen hrát, čistě teoreticky jestli ten program platí. Asi to dnes po 20,00 testnu, jestli na to nezapomenu…

Scorpio
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: síť rádií HEY
on: March 9, 2010, 08:51

Včera večer byl na brněnské frekvenci jen šum. Dnes už to jede, nicméně pořád mono. Pro Moravu se jedná o velké zhoršení, už máme v práci přeladěno jinam.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 9, 2010, 07:47

Netuším, jak to s HEY na konec dopadne…
Jsou tu ve hře ještě jiné věci…

http://www.digizone.cz/clanky/zpusobi-pripravovane-radio-dalnice-kolaps/

http://www.super-radio.cz/index.php?sekce=diskus&id=66

Barka
Registrovaný
Příspěvků: 182
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 18:03

Je to špatné. Vlastně ubyly 2 dobré stanice, Hey a AZradio. Obě byly
poslouchatelné. Doufám , že se pletu a Hey se rozjede. Fill a Brod mě
vůbec neoslovily, to spíš zahraniční, kde se jen hraje.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 17:30

No ono z nich mělo taky to v Ostravě největší zisky. To v Brně nevím. To v Liberci byl obrovský propad a to v Praze taky. No, snad dostanou rozum a budou hrát, tak, jak to hrálo v Brně. A pokud možno tam ty discotékový a český kraviny nemontovat. To, že mluví i o sportu a jiných věcech mi nijak zásadně nevadí, hlavně aby rozumně hráli. Když budou hrát špatně, tak ať se jdou vycpat. Mám tu na FM BEAT a spousty toho mám na netu, trochu jsem si včera hrál a něco si uložil na NET…. http://home.tiscali.cz/~cb009902/net.htm

Barka
Registrovaný
Příspěvků: 182
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 17:24

Jak budou hrát to nevím, ale kdyby hráli podle lidí , tak se vrátí k tomu,
co hráli. Já jsem Brno chytal a bylo opravdu rockové , ale to je dost dlouho zpátky. Pochybuji, že Praha to zlepší. Jestliže pouštěli takové hrůzy, znamená to, že ten kdo rozhoduje je nemocný.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 8, 2010, 17:08

No, oni když slučovali Ostravu s Brnem. Tak Ostraváci taky řvali. Protože byli lepší než Brno. Takže to vlastně sloučili směrem k tomu horšímu.

Pak slučovali Pardubice, Prahu a Liberec.
Pardubičáci řvali, protože byli lepší, nežli Praha.
Já to v Liberci vítal, protože Praha, byla lepší, nežli Liberec.

Takže, když bych to odstupňoval, dle kvality, od nejlepšího k nejhoršímnu, vypadalo, to takto:
Ostrava, Brno, Pardubice, Praha, Liberec.

No a po proběhlých sloučeních, zbyly tedy dva programy.
Brno a Praha. A opět sloučili podle horšího z nich.
Tedy Brno na Prahu. Brno zaniklo zůstala Praha.

Takže nyní je jednotný program Praha.

Tak sloučení jako takové bylo správné. Ale já bych to sloučil na původní Ostravu. Tedy Brno do Ostravy. A potom Prahu, Pardubice a Liberec do Ostravy.

Nebo alespoň v té poslední fázi, když bylo jen Brno a Praha. Tak Prahu do Brna. Tedy zlikvidovat to v Praze. A nechat to v Brně.

Takže, to udělali jinak. Nic méně doba přechodů a slučování tedy skončila. Je jednotné HEY a nyní je na nich, co s tím udělají.

Jaký tedy bude výsledný program. Je prostě nutné je z Brna a Ostravy bombardovat, že lidi chtějí ty lidi na které byli zvyklí, že chtějí programy na které byli zvyklí atd. atd.

Že chtějí muziku, co hrála Ostrava a Brno. I já v Liberci chci, to co hrála Ostrava a Brno. Pokud lidi vydrží a převáží…

Uvidíme. Doba slučování skončila, nyní je to na HEY zda tam budou sračky nebo tam nebudou sračky.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15