Diskuze

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15
Autor Tema: síť rádií HEY
Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 17, 2010, 22:25

No osobně si myslím, že budou mít starosti. Hey Praha ani Hey Profil ani Hey Čechy další posluchači nepřibudou a Hey Ostrava a Hey Brno výrazně ubudou.

Co to bylo za hiphop nevím, tyhle věci neposlouchám a nemám nejmenší tušení, kdo to hraje. Takže to ti neřeknu, to nevím.
Socialistický pop, ti ale mohu jmenovat klidně. Například dnes tam hráli Elán, což mi tedy přišlo dost šílený, normálně byl Alice Cooper apod. A do toho Elán…

Tohle zkusil jednou někdo na Beatu, že tam zavolal, jestli by mu nemohli zahrát Elány.. Vyfuckovali ho tak rychle, že se nestačil divit…

To tedy proti Elánu, mi přijdou Creedence tak asi 100x rockovější a záslužnější… To je jak Rock Radia od Media Bohemia, co tam hrají Rottrovou…Myslím si, že vše má určitou mez a ta by se neměla překračovat… Elán pro mne tedy není žádná pořádná rocková muzika, ale klasická socialistická paskvilnost a atrapa na hudbu…

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: March 17, 2010, 19:18

No co se dneska nejvíc nepodobalo rocku byla Fools Garden – Lemon tree, to jsou ty zahrniční hity co jsou na F1. Taky mě Beat připomíná svou největší klasikou(Creedence Clearwater Revival – Have you ever seen the rain) to co bylo DŘÍV na F1. Z ní se stal ten nejpopovatější pop. Hey už není právoplatné rockové rádio. Diskuze jsem viděl ale kvůli tomu to vracet do původního stavu nebudou, stejně ani poctivý rock nebyl tak dobrý jak je Beat. José-A co na Hey hráli za normalizační nebo hiphopovou skladbu? To bych si mohl ověřit ty pražáky, nejvíc mě štvou s kecem raní šou nově i na Moravě. Hezké je jak v půlce věty reklamy je znělka rockové hity. Pro mě to vyzní jako už těch dotěrných reklam bylo dost a to je krásné.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 17, 2010, 06:36

Já tam slyšel:

1x Hip Hop
Několikrát zahraniční POP
Několikrát socialistický POP
Několikrát dobrý ROCK.

Neposlouchám to natolik abych si dovolil přesně říct, zda převažuje počet příjemného, tedy ,,dobrý rock“ nebo počet nepřijemného, tedy ,,zahraniční pop + socialistický pop“.

V každém případě, je to takto smíšeno. Někdy se to chvilku poslouchat nechá, když je tam to příjemné, někdy se to absolutně nenechá, když je tam to nepříjemné. Kdy je čeho, kolik, přesně, nevím a jestli bude v budoucnu to, či ono přibývat a to druhé, ubývat, také nevím.

Dali si podtitul ROCKOVÉ HITY, tak by měli hrát rockové hity a nikoli cosi jiného, co mezi rockové hity, nepatří.

Myslím si, že takovou nesmyslnou směsí, žádné štěstí neudělají, stejně jako s těma dvěma šašky, po ránu, které spíše, lidi štvou,
viz. dvě diskuze o radiu HEY a názory posluchačů a posluchaček.

http://www.abradio.cz/radio/108/radio-hey/

http://www.play.cz/radia-a-televize/radio-hey-ostrava-a-brno

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostRock 2010 v Ostravě
on: March 16, 2010, 22:40

Pokud to klapne, tak v Ostravě bude možné poslouchat nejen Hey! 94,7/87,6 a Čas – Rock 89,5, ale také Beat 90,4.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: March 16, 2010, 21:50

Po neustálých opatrných proměnách to vypadá jako by chtěli současnou podobu na nějaký čas zachovat. I když poslední dobou nemám chuť ani čas ráno něco poslouchat, ale zvědavost mi nedala a stihl jsem ještě mezi 9 a 10 tu atrapu Mareše a Hezetkého. Ať už si uvědomí, že kdo má zájem o tu zvrhlou šou, tak aŤ chce nebo ne, stejně skončí na E2, takže hejáci nikoho neopijou, je to jen důvod k neúspěchu. Jinak hipec ani disko tam nebyl, pořád se to dá považovat hudebně přínosné.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 16, 2010, 15:19

Na 3 diskusních fórech o radiu HEY se dnes objevil tento text, kopíruji:

Milanko
Všem diskutujícím objasním situaci. Majitelem všech hey radií je parta GES, která má mimo jiné polovinu TV Prima (měli ji celou, ale půlku před lety prodali švédům). Takže jsou to jen a jen kšeftmani. Nejdříve si najali partu od Radima Pařízka, která s hey startovala. Pak po několita letech je pod záminkou, že to nevydělává vyšoupli (ostraváky) a začali to dělat s lidmi z Prahy a Brna. No a loni vyšoupli i ty brňáky a začali si to dělat pražáci sami. Praj že optimalizace nákladů… V tom je celý ten fígl. Divíte se, že moraváci nemusí pražáky ??
2010-03-16 14:43:52

konec kopírovaného textu.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 15, 2010, 20:26

Ale, tak to neber, jako hotovou věc, že to Lagardere koupí, já to nevím, Já jen vím, že to chtěli koupit v roce 2005 a potom v roce 2006. Teď je rok 2010 a fakt to prostě nevím.

Jen to nabízím do diskuze, jako jednu z možností nebo hypotézu nebo spekulaci, pro kterou existuje dosti indicií.

Jestli to tak je nebo není, nevím. Zeptej se novinářů, ať něco vyšťourají, od toho tady jsou. Já jsem pouze jejich čtenář.

Vím jen to, že HEY 8.3.2010 přešla na jednotný program z Prahy.
O čemž také nepíší, mimochodem. Třeba ještě shání informace aby toho mohli napsat více a ne jenom dohady, což píšeme my, jako čtenáři v diskuzi.

Co se týče spekulací kolem ČAS-ROCK a BEAT. Tak zatím víme, že BEAT žádal o TŘINEC a ten nedostal. A ČAS-ROCK žádal o OPAVU a o OSTRAVU a to nedostal. Je stále jen v TŘINCI. BEAT OPAVU dostal. A o OSTRAVU zatím, mám dojem, nikdy nežádal. Tam si asi ještě nic nekoordinovali, na což, také snad, někdy dojde.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: síť rádií HEY
on: March 15, 2010, 18:13

Dík José za postřeh. Tak proto při předávání té Lagardere ještě na truc rychle stáhli výkon 96,8. Radio Hey vždy drželo odstup od vykonstuovaného popového playlistu za účelem nějvětšího zisku. Ať už na Moravě, tak Čechách. Svým způsobem bylo pěkné že se věnovali menšinovým žánrům, ale tohle je důkaz toho že normalizační pop ho neuživil. S profilací teď zamává popová Lagardere. Před 3 lety jsem zavadil o BONTON, na paměti mi zůstali akorát tak nějaké tři české skladby typu Činaski. Nicméně se najde spousta lidí, které štvou diskárny na E2 a ráda by na ten bonton naladila. ALe na SLovensku se neujal. TO bude tím, že je to honosný název ten „poprock“, ale ve skutečnosti neměl co nabídnout oproti jiným stanicím. Jak jsem předesílal, je to ořezaná E2 o disko doplněná o něco z F1, ale kdoví jestli hraje vůbec Linkinpark nebo Van Halen. Proto ty rockové hity byly lepší, byla by to taková přestupní stanice mezi Beatem a popem. Ještě bych zvážil jestli síť nedat Dance.

A Beat na Moravě? Pročpak nedostal Ostravu ale Opavu? Zase ochrana Pařízka. Aspoň by za to mohl tím čASROCKEM reinkarnovat poctivý rock- profilové pořady, album na konec týdne a pod. Ale to stejně skonční normalizačním rockem, jestli vůbec něco takového je, a když ne, tak to sám naraje.

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 13, 2010, 17:10

Na jiném webu se objevil velice zajímavý dotaz ohledně RADIA HEY.

http://www.digizone.cz/diskuse/2453/

Nevíte o tom náhodou někdo, něco ???

Jinak jsem se asi po půl dne monitorování situace kolem rádií HEY, dostal k velmi zásadnímu článku…

Takže už je jasné, co se děje…
Vždy mne zaráželo to, že nové HEY mělo přejít na formát podobný BONTONU. Také víme, že Lagardere se nepodařilo dostat na FM Radio PRO.
A také víme, že Pařízek potřebuje prachy…

A tady je ten článek. F. znovu vystrkuje růžky.
LAGARDERE kupuje HEY.

http://www.reflex.cz/Clanek22979.html

Vše zapadá už víme proč MMS pustilo BEAT na MORAVU.
Jo, jo. Ten teď musí po Moravě, jet jak střela…
Vše konečně zapadlo.

Už víme proč Pařízek rozjíždí ČAS-Rock.
Vše konečně dostává smysl. Objevená America.
Hey budou Lagarde.

I když podotýkám, že ten článek je z roku 2006. Tedy 4 roky starý a napsal ho p.Potůček, co je dnes na Digi Zone a nikoli v Reflexu.

Nic méně. Protože víme, že třeba AZ Radio v Brně Media Bohemia také kupovala 2x a také s odstupem let, prvně se to nezdařilo.

Nevidím žádný zásadně velký problém, když něco Lagardere plánovali 2006, proč by to nemohli dokončit 2010 ?

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: síť rádií HEY
on: March 11, 2010, 06:47

TV Pohoda s tím souvisí hodně. Provoz takové televize není nic levného a je to řádově někde úplně jinde, nežli nějaké rádio. Takže je docela možné, že HEY, ČAS a DÁLNICE budou teď vydělávat jenom na provoz té televize, tedy dokud se nějak snesitelně nerozjede. Třeba. Já nevím. To není ani moje úvaha ani moje doměnka. To jsem četl někde na NETu. Prostě Pařízek chce mít televizi. Má s tím, co si tak všímám, jeden průser, za druhým a české Radiokomunikace jsou drahé a ty jejich slavné Muxy v DVB-T a ještě je tam ten prostředník CDG. Tak, oni z něj ty prachy vysajou. Takže jeho rádia, třeba budou živit tu televizi. Proto třeba ta šílená Dálnice, co zdevastuje české FM, vůbec vznikla. Nebo se to rovnou prodá. Já nevím. Ale on chce prostě televizi, že jo. No, tak vyrobili HEY POPOVÉ HITY, TO NEMŮŹEŠ a já tam mám raději naladěný BEAT s JETHRO TULL a Dechem lokomotivy a oni na HEY ať si tam bubnujou třeba na Dr.Bubna. Tohle do rádia nepatří a i na té E2 projevili víc rozumu, nežli na HEY, POPOVÉ HITY, TO NEMŮŹEŚ. A ještě jedna věc je divná. Pařízek má v Třinci rockovou mutaci ČAS-ROCK. Nyní/oni mu to tedy nepovolili/ žádal pro ČAS-ROCK, jednak Opavu, jednak Ostravu atd. To je divné. Proč chce mít v Ostravě a Opavě ČAS-ROCK, když tam má HEY ? To opravdu vypadá, že chce HEY prodat. Nebo ho zbavit ROCKU. Třeba bude mít normalizační socpop ČAS. Mezinárodní disco HEY a potom odnože ČAS-ROCK a ČAS-COUNTRY a ještě tu strašlivou Dálnici. Nevím. Ale proč chce mít ČAS-ROCK, to vypadá divně.HEY asi budou už vážně POPVÉ HITY, TO NEMŮŽEŠ.

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15