Diskuze

Strana: [1] 2
Autor Tema: RÁDIO HANÁ
petem
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: RÁDIO HANÁ
on: August 26, 2011, 07:08

Co se týče spuštění kmitočtů RH SkyRock, zatím nevím nic bližšího. Chystám rozhovor s ředitelem programu Markem Bergerem právě o Rádiu Haná a Rádiu Haná Olomocko. Věřím, že se dozvím podrobnosti.

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostPořád nic...
on: August 22, 2011, 11:36

Skyrocková Mohelnice přidělena v červnu 2010, Zábřeh v listopadu 2010. A pořád nic. Ale už druhý den pozoruji výluky Zábřehu 91,9, což by mohlo, ale také nemuselo, něco signalizovat. Alespoň je tu zpět možnost lovit Radio 1.
http://oviradio.ic.cz/

Harry
Registrovaný
Příspěvků: 6
PostRe: No konečně.
on: April 8, 2011, 09:17

Na to že byla licence udělena v červnu, tak to asi na těch zákonných 180 dní nevyšlo. Momentální stav je takový že na 103.3MHz(Haná) vysílá pouze nosná s RDS a na 100.0MHz(Skyrock) sem tam naběhne modulace jinak též nosná s RDS. V Mohelnici by měl být sdílen anténní systém s Kiss Morava, termín už bude taky akutní.
http://vysilace.ic.cz/

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostNo konečně.
on: April 6, 2011, 21:11

Ale trvalo jim to. Já stále čekám na spuštění 99,7, která by měla s 500 W výrazně zlepšit dostupnost Skyrocku v oblasti Litovle a Uničova a dokrýt tah R35 na Olomouc. Na druhou stranu tím zmizí dobrý příjem polské Trójky na stejné frekvenci.
http://oviradio.ic.cz/

Harry
Registrovaný
Příspěvků: 6
PostRádio Haná Olomoucko - Skyrock
on: April 6, 2011, 19:44

Dnes byla spuštěna Šumperská frekvence rádia Haná Olomoucko – Skyrock na 100,0MHz, podrobnosti na http://vysilace.ic.cz/spk/hana_skyrock/hana_skyrock.html

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: RÁDIO HANÁ
on: August 27, 2010, 22:39

Hehehe… Recense byla trochu dělána po vz. Sky Rocku. Tedy byla dosti ,,studená“. Nic méně objektivní. Takže já bych se k tomu maličko vrátil. Rádiu je právě nejvíce vyčítána, právě ona ,,studenost“ jinými slovy nekomunikace s posluchači. To ale dost dobře nejde, když jak správně píšeš moderátor v té samé chvíli obsluhuje 2 stanice, tedy jednu popovou a jednu rockovou a jeho přístup tedy musí být striktně neutrální a numůže jásat ani nad popem ani nad rockem. V našich končinách pravda je to přístup poněkud neobvyklý. Ale já znám takové stanice ze světa ze satelitního příjmu, kdy velké ,,rádiové domy“ jako Virgin apod. si počínají stejně. A takový moderátor neobsluhuje jen 2 ale i 5 zcela odlišných kanálů. Musím Hanou pochválit trochu více nežli ty. Tedy dát do toho maličko více srdce. Mně osobně se to doopravdy velmi líbí a je to děláno převelice dobře. Rozuměj hudebně citlivě, což tak zaznamanáváš, čemuž jsem rád. Proto také Haná Olomoucko SKY ROCK si stojí v mém žebříčku, tak jak si stojí. Tedy http://web.telecom.cz/emerson/ tedy rocková rádia jsou tam srovnána pod sebou tak, jak se mi líbí. A Haná Olomoucko tam tedy právem má místo č.4.

_Ovi
Registrovaný
Příspěvků: 90
PostRadio Haná "Skyrock"
on: August 27, 2010, 21:25

Bezmála rok obohacuje rozhlasový éter střední Moravy rocková mutace tradičního Radia Haná pod oficiálním názvem Radio Haná Olomoucko, ve vysílání též označovaná jako Skyrock/Sky Rock. Jak ji hodnotím, na to se můžete podívat na
http://oviradio.ic.cz/

Jose
Registrovaný
Příspěvků: 330
PostRe: RÁDIO HANÁ
on: September 15, 2009, 06:34

Tak netový stream rádia SKY ROCK jede už dávno. Snad více nežli rok. Ovšem, že to má být na FM. Tedy, že se jim podařilo to dostat zpět i na FM, kde už to jednou měli, ale RRTV jim to tehdy zatrhla. To jsem nějak vůbec nepostřehl. No asi to tedy obnovili. Nyní jim to již těžko mohla zrušit, když Času povolila vyjímku pro Čas-Country a nedávno druhou pro Čas-Rock. To budeme mít rockových rádií… Ne o ničem mě to nepřesvědčuje, nežli o naprosté tuposti těhle vysílatelů. Jsou fakt jako stádo slonů nebo jako stádo krav nebo jako velryby, všichni, za tou první, spáchat sebevraždu na pláž. Za vůdcem stáda. Opravdu mě to štve. 15 let tu vládli demagogové, kteří denně měli přednášky o tom, jak je rock passé, jak to nikdo neposlouchá a nechce. A nejednou. Když jim BEAT ukázal, že to jde. Tak to budeme mít Hey-poctivý rock(tedy to má končit, ale ještě stále vysílá).Přežil Rock Max. V Praze je Rock Zone. Na jihu Šumava, Prácheň a Gold začnou tvrdit, že jsou Rock Rádia. Čas bude mít Rock odnož a Haná bude mít Rock odnož( mimochodem spíše pop-rock, ale budiž).A ještě v Mostě vznikne Gama rádio, které alespoň jediné má něco do sebe. Ať se jdou vycpat. Takže po revoluci to byl samý POP, pak za dalších deset let samá normalizace, že člověk myslel že je rok 1977 a je čas podepsat Chartu. A teď si zase všichni budou hrát na rockery, když jim Beat ukázal, že to jede a že to nese. Ať jdou fakt do prdele. Co takhle techno soudruzi ? Nebo si zkusit jazzík, co ? Ne, opravdu to je banda. Nebo takhle nějakou alternativu, co ? Bylo tady 6 country stanic, zůstala jediná Country rádio. Byly tady tři dance stanice, když se to tak vezme, zůstane asi jediná(pokud padne Hellax), DJ Radio v Praze. Co kdyby někdo zkusil zase něco jiného, nežli rock a ten nechal na Beatu, který ho dovede nejlépe? A přišel někdo laskavě s něčím novým, kde by ne jiní, ale on byl nejlepší a nový ? Co ? Že rock nese a že ho lidi chtějí, to už víme. To už je jen rutina a nošení dříví do lesa a přiživení se na jistotě, když už tedy padlo to komunistické kliše o tom, jak je rock fuj, ale nic nového ani přínosného pro české FM už to není. Bohužel.Ještě jako poslední koruna na té oslí hlavě chybí aby tohle někde dostalo frekvenci.

http://www.evropa2.cz/player/heavy/heavy.html

http://home.tiscali.cz/~cb009902/

oviovi
Registrovaný
Příspěvků: 51
PostSky Rock už jede
on: September 14, 2009, 17:32

Rockový program Radio Haná Olomoucko (Olomouc – Nová Ulice 100,0 MHz, Prostějov – Držovice 100,2 MHz) už vysílá včetně internetového streamu. RDS PS „HANA_OL_“, PTY Rock M.
http://home.tiscali.cz/oviradio/

krpecr
Registrovaný
Příspěvků: 1
PostRe: RÁDIO HANÁ
on: July 18, 2009, 19:55

Fajne radio mohlo by byt pokdytí i v ostravě protože tady je staršně malo radii a ve zlině pořad přidavaji

Strana: [1] 2