Prima Comedy Central odvysílala svůj první vlastní pořad Comedy Club

Stanice Prima Comedy Central představuje svou první stand-up show z lokální produkce. První díl pořadu Comedy Club dorazil na obrazovky v pondělí ve 22 hodin. Představil známé komiky i nováčky ze stand-up žánru.

comedy-club-herci-osazenstvo

Dvojsmyslné vtípky, černý humor nebo jen inteligentní postřehy z obyčejného života. Každé vystoupení v pořadu Comedy Club je jiné, ale všechna přinesou divákům pořádnou nálož originálních historek a vtipů od českých herců. Každého herce před jeho vystoupením představí a okomentuje moderátor pořadu Tomáš Jeřábek.

Každé pondělí se divákům představí 3 až 4 komici se svými premiérovými výstupy, ve kterých se opřou do aktuálních témat stejně jako do nadčasových problémů. Jednotlivé epizody trvají přibližně 30 minut a diváci se mohou těšit na 20 premiérových epizod. Ty budou na Prima Comedy Central postupně vysílány každé pondělí od 25. dubna.

V prvních dílech se můžeme těšit třeba na Lukáše Pavláska a jeho trefné shrnutí typických uživatelů Facebooku. Karel Hynek se svým charismatickým humorem shrne své postřehy o chování lidí v hromadné dopravě. Tomáš Reitz se zase svěří s důvody, proč se nikdy nemůže stát diktátorem, i když si to od dětství moc přál.

Ani stand-up komičky nepřijdou zkrátka. Svou šanci na pódiu dostane například mladá herečka Lucie Macháčková, která vylíčí, jak náročný může být život s „radikálním buddhistou“a jeho názory.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .