Tři dokumentární programy Viasat na Slovensku v bezplatné ochutnávce na anténu

Dominantní operátor terestrického vysílání na Slovensku Towercom se snaží zvýšit povědomí o příjmu televize na běžnou anténu u našich východních sousedů. Společnost na září naplánovala postupné volné vysílání tří dokumentárních programů značky Viasat.

Poutač programu Viasat Explore

Poutač programu Viasat Explore

Volné vysílání se týká stanic Viasat History, Viasat ExploreViasat Nature pro diváky, kdo sledují televizi přes anténu. Každá z těchto trí stanic bude v průběhu září vysílat volně po dobu 10 dnů. Nebudou tedy dostupné společně, ale pouze jednotlivě.

I tak jde o zajímavý benefit pro diváky na Slovensku. V České republice se k tomuto vysílání dostanou domácnosti v příhraničí, pokud přijímají digitální terestrickou televizi ze Slovenska. Programy Viasat jsou dostupné ve 4. slovenském multiplexu a divák musí mít modernější televizi nebo set top box s podporou DVB-T2.

Towercom na Slovensku kromě neplacené terestrické platformy provozuje i placenou televizi právě přes anténu. Jde o službu Plustelka, která byla dostupná i přes satelit, nyní ji lze přijímat pouze na běžnou anténu. Právě volné vysílání vybraných programů je lákladlem pro diváky, aby si objednali placený balíček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .