Televize z24 zatím neodstartovala, poutač na webu zůstává

První televizní kanál, kterým se k vám nejnovější zprávy dostanou rychleji než online – tak zněl poutač nové zpravodajské televize Z24, která měla původně zahájit vysílání na podzim roku 2016. Tento poutač visí na webu z24.cz dodnes. Není ale jasné, zda nový majitel televizí Mňam a Mňau s projektem vlastní zpravodajské televize počítá.

Ředitel společnosti CE Media Pál Milkovics představuje projekt nové zpravodajské televize z24. Foto: CE Media

Ředitel společnosti CE Media Pál Milkovics představuje projekt nové zpravodajské televize z24. Foto: CE Media

Z24 – již brzy zpět?

Nová televize měla vysílat živé zprávy a vstupy mezi 6:00 a 24:00. Šéf skupiny CE Media Pál Milkovics říkal, že nový projekt by měl podpořit i zatím nespecifikovaný obchodní partner. Televize měla být připravena ke spuštění na konci září 2016. Takové byly informace z tiskové konference na konci června s tím, že programové schéma a další podrobnosti měly být upřesněny v průběhu srpna.

Základní komunikaci doplňoval facebookový profil z24 a web z24.cz, kde byl umístěn poutač. Poutač na webu zůstává i nadále. V titulku webu je uvedeno „Již brzy zpět„, ale jinak se v grafice i nadále objevuje věta „Už tento podzim“.

Novým vlastníkem je brněnská společnost S&P Broadcasting

Na konci října byl pouze změněn název FB profilu ze Z24 na Vau TV, což má být maďarská mutace Mňau TV. Mělo se tak stát z důvodu „změny vlastníka“ všech televizí. Novým vlastníkem televizí Mňam, Mňau a případně i Z24/Vau TV se měla stát společnost S&P Broadcasting. Vede ji však stejný ředitel Pál Milkovics, jenž vystupoval i ve jménu CE Medie. Struktura vlastníků by však – alespoň dle veřejných vyjádření šéfa skupiny – měla být jiná.

Web Mediář.cz na konci října v souvislosti s novým vlastníkem napsal, že s projektem Z24 se i nadále počítá, zřejmě na jaře roku 2017. Připomeňme, že podobným způsobem se posouval i start televize Mňau, která přináší videa domácích mazlíčků. Ta svůj začátek rovněž několikrát odložila, ale nakonec vysílat začala.

Základní poselství na webu Z24.cz

Základní poselství na webu Z24.cz – stejné informace jsou na webu i nyní v prosinci

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .