Zahradník: Prima přinese na podzim nejvíce novinek

Televize Prima oficiálně představila podzimní programové schéma. Již dříve ohlášenými prioritami bude reality show Trosečník, nový český seriál Letiště a třetí řada Rodinných pout. Podvečer všedního dne, který je podle programového šéfa Primy jednou ze slabin současného schématu, ovládne Petr Novotný se soutěžním pořadem 5 proti 5.

„Odvážím se tvrdit, že Prima přinese na podzim nejvíce novinek ze všech televizí, a to nejen v oblasti vlastní tvorby, ale i akvizice. Konečně jsme se díky novým akvizičním kontraktům dostali i k velmi zajímavým premiérovým seriálům a filmům. Těžiště podzimu však bude v nových pořadech vlastní tvorby, které na sebe samozřejmě strhávají největší pozornost diváků i ostatních médií,“ říká programový šéf Televize Prima Miloš Zahradník a pokračuje: „Prima se dostala do situace, kdy další posilování její pozice už bylo možné jen přes novou strukturu programu. Přinášet novinky z oblasti vlastní tvorby se snažíme už delší dobu, pravdou však je, že na podzim to bude poprvé v tak masivním měřítku a v tak silné kombinaci s novou akvizicí.  „


Zahradník se vyjádřil také ke konkrétním pořadům, které prima na podzim přinese. „Prioritou podzimu bude vlastní tvorba. Všechny předpoklady stát se událostí podzimu má Trosečník, exotická a dobrodružná reality show moderovaná Markem Vašutem.  Dalším velkým novým projektem podzimu je seriál Letiště, který má velmi dobré herecké obsazení, atraktivní prostředí a velmi kvalitní příběh. Letiště doplní ve všední dny v primetimeu Rodinná pouta, která budou na podzim pokračovat už třetí řadou. Dále bych neměl zapomenout na velice zajímavý pořad Jste to, co jíte, prostřednictvím kterého bude moci diváci nejen nahlédnout do života lidí, kteří mají problém s nadváhou, ale dozvědí se i spoustu zajímavých informací o životosprávě. A opomenout nesmím ani podvečerní zábavnou soutěž 5 proti 5, kterou uvádí Petr Novotný a kterou budeme vysílat každý všední den.“


Právě posledně jmenovaný pořad je pro Primu důležitý v tom, že by měl zaplnit místo, které je podle Zahradníka jednou z achilových pat současného programového schématu Televize Prima. Dále stanice plánuje rozšíření vysílání vlastních i akvizičních seriálů v primetimeu, aby nedávala tak divákovi důvod přepnout na jinou televizní stanici.


Prima představila také jména filmových hitů, které divákům na podzim nabídne. Z těch známějších jmenujme Dannyho patáky, Superman III, Božský Bruce, Noční můra z Elm Street 4 a 5, Aljaška v plamenech, Poslední loupež, Smrtící léčba,  Poslední samuraj, Trója nebo Pán prstenů – Nácrat krále. Co se seriálové nabídky týká, tak pokračovat bude Pohotovost, Komisař Rex, Hunter i Rodinná pouta, nově Prima nasadí český seriál Letiště, Zoufalé manželky, reprízovaný Bazén či Plechovou kavalerii. Na obrazovky se vrátí také kultovní Sandokan.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .