Wimbledon 2002 na Galaxii sport

radiotv22Rekordních 160 hodin přímých přenosů a záznamů připravuje od 24.června do 7.července pro tenisové fanoušky Galaxie Sport z vrcholné tenisové události letošního roku – WIMBLEDON 2002.

Kompletní servis, zpravodajství a nejzajímavější tenisová utkání, včetně české a slovenské tenisové účasti, uvidíte exkluzivně jedině na Galaxii. Celým turnajem Vás budou provázet moderátoři a komentátoři, kteří ve Studiu Wimbledon přivítají mnoho zajímavých hostů spojených s českým a slovenským tenisem.

Již v pondělí 24.června, kdy se celý turnaj rozeběhne, bude hostem ve studiu Galaxie Sport jedna z nejznámějších českých tenistek Helena Suková a následovat budou další tenisoví odborníci: Pavel Korda, Vladislav Šavrda, Jan Šembera a celá řada dalších. Následujících 14dnů si můžete celý turnaj dokonale užít, protože prostor, který tento turnaj na Galaxii dostane, je skutečně výjimečně velký. Pestrost výběru zápasů umožní i množství kamer, které jsou rozmístěny na šesti hlavních tenisových kurtech. Celkem je tento tenisový turnaj přenášen do 157 zemí světa a díky Galaxii Sport je mezi nimi opět i Česká republika.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .