TV Zak a TV Dakr vstupují do vysílání Primy v časech, se kterými Prima nesouhlasí

radiotv222Televize Prima od včerejšího dne (pondělí 6. ledna 2003) vysílá dle svého nového schváleného programového schématu, které je řádně publikováno v tištěných médiích. V regionech Plzně a Mostu vysílají nezávislá televizní studia TV ZAK a TV DAKR, která mají s Prima TV sdílenou licenci. Tato dvě studia se na rozdíl od ostatních deseti regionálních vysílatelů, se kterými byly dohody podepsány, s Prima TV nedohodla na společném vysílacím schématu, a tak vstupují do vysílání Prima TV v časech, s nimiž Prima TV nesouhlasí.

Televize Prima nemá žádný právní prostředek, jak tuto velmi nepříjemnou situaci ovlivnit, jelikož tato studia jsou nezávislá a mají přiděleny vysílací licence od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ČR. Přesto se Prima TV svým divákům za tuto nepříjemnost omlouvá.

Pro diváky obou regionů, kteří chtějí sledovat nepřerušovaně vysílání Prima TV, existuje možnost alternativního příjmu signálu Prima TV z vysílače Klínovec, kanál 55, na který si mohou přeladit. Pokud budou mít diváci jakýkoli problém s příjmem, mohou kontaktovat odbor telekomunikací Prima TV – tel. č. 266 700 508.

Jana Malíková

tisková mluvčí Prima TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .