TV Prima: vrací se ‚neprázdninové‘ schéma

Jak budou vypadat podzimní programová schémata na českých televizích? Jaké novinky českají na českého diváka? Tyto otázky RadioTV položilo zástupcům všech tří celoplošných stanic a dnes přinášíme vyjádření tiskové mluvčí TV Prima Jany Malíkové.


V oblasti vlastní tvorby se i v Prima TV vrací „neprázdninové“ schéma. Diváci se opět setkají nejen se svými oblíbenými pořady vlastní tvorby v obvyklém čase. Sem patří např. Receptář prima nápadů, který se po letních dílech vrací do čtvrtečních večerů, po němž budou následovat další díly Trní s Bárou Štěpánovu. V neděli večer se mohou těšit na premiérové díly Nikdo není dokonalý Jiřího Krampola, středeční večery budou opět patřit humorně-publicistickému pořadu Dementi. Ve všední dny se opět setkají a své znalosti si prověří se soutěží Kvíz show a charismatickým moderátorem Vladimírem Čechem.

Diváky ovšem čekají i horké novinky. Mezi ně patří třeba zbrusu nový publicistický pořad Proti srsti, ve kterém Prima TV pomáhá lidem, kteří se dostali do potíží. Přináší informace o kauzách, které se mohou přihodit komukoliv z nás, nabídne způsob řešení a ukáže, že každá situace, ať je sebekomplikovanější, své východisko má. Další z nich je nový zábavný pořad Kinobazar se Zdeňkem Izerem, v němž si přijdou na své především – ale nejen – milovníci dobrého humoru. Jeho součástí jsou především ukázky za starých českých komedií, nebudou chybět ani oblíbené scénky moderátora s V.I.P. hosty pořadu či nová soutěž pro hosty ve studiu, v níž mají možnost získat za svůj herecký výkon sošku „Zlatého Izermana“. Pořad dotvářejí další dvě nové rubriky – „Poklady z fundusu“ a „Nočníček“.

Na podzim se také vrací do svých obvyklých vysílacích časů seriál Prima TV Rodinná pouta, který mohou diváci opět sledovat každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase. Tento ojedinělý seriál Prima TV se už od počátku vysílání svou sledovaností zařadil mezi nejúspěšnější pořady. Seriáloví hrdinové mají své věrné diváky, kteří s očekáváním pravidelně sledují jejich osudy po celou dobu vysílání. S podzimem se tedy televizní diváci mohou těšit na nové dějové zvraty a překvapení. Seriálové hrdiny čekají další peripetie v jejich životech, překvapivé a nečekané životní situace a události, které budou mít velký vliv na jejich další osud. Podrobnosti v tuto chvíli zatím neprozradíme, snad jen tolik, že ne vše bude tak, jak se na první pohled bude zdát.

Ze seriálové nabídky pak na obrazovkách uvidí např. nové díly Wolffova revíru, novinky Můj přítel Monk, Pohřešovaní či Smrtící hrozba.

Také filmová tvorba na Primě bude plná lákavých titulů a hereckých hvězd – namátkou zmiňme tituly, jako Dvojitý zásah či Double Team s Jean-Claude Van Damem, Lidský štít s Michaelem Dudikoffem, Ponorku v ohrožení s Casperem Van Dienem, Arnolda Schwarzennegera uvidíme v klasice Barbar Conan a Ničitel Cocan, Barbru Streisandovou a Jeffa Bridgese ve snímku Dvě tváře lásky, Meryl Streepovou a Roseanne Barrovou v Ďáblici, Mela Gibsona a Anthonyho Hopkinse v Bounty, Toma Hankse v Domě za všechny peníze, Eda Harrise v Porcelánovém měsíci, Jacka Nicholsona ve Vlkovi, Jessiku Langeovou v King Kongovi, Clinta Eastwooda a Gene Hackmana v Absolutní moci, těšit se můžeme i na Michaela Douglase a Melanii Griffithovou v Záblesku, Jona Voighta v Atentátu, Donalda Sutherlanda a Bena Kingsleyho v Honu na Šakala a ještě jednou na Donalda Sutherlanda, tentokrát s Williamem Baldwinem ve Viru, znovu Clinta Eastwooda v Sázce na smrt a Železném stisku, Kevina Klinea ve Svatbě naruby, na Bena Kingsleyho a Aleca Baldwina v Zákonu pomsty, Patricka Swayzeho a Meata Loafa v Černém psu a Christophera Lamberta ve Štvanici.

Jana Malíková

tisková mluvčí TV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .