TV Nova zruší Tele Tele a některé další pořady

radiotv22Televize Nova včera oznámila, že v rámci nového programového schématu zruší některé zavedené zábavné a soutěžní pořady, konkrétně Tele Tele, Natočto nebo Pálí vám to. Většina z jejich tvůrců ovšem na obrazovkách Novy zůstane.Televize Nova včera oznámila, že v rámci nového programového schématu zruší některé zavedené zábavné a soutěžní pořady, konkrétně Tele Tele, Natočto nebo Pálí vám to. Většina z jejich tvůrců ovšem na obrazovkách Novy zůstane.

Důvodem rušení některých pořadů je podle vedení TV Nova nové vysílací schéma. „Divákům chceme v příštím roce nabídnout několik nových pořadů. A protože programové schéma nejde bohužel nafouknout, musíme od začátku příštího roku některé naše pořady zrušit. Rozhodování to nebylo jednoduché, neboť žádný z těchto pořadů nelze označit za divácky neúspěšný. Každá stanice však chce čas od času nabídnout něco nového, co více překvapí či upoutá,“ vysvětluje generální ředitel televize Nova Petr Dvořák.

Hlavní protagonisté rušených pořadů by měli na obrazovkách TV Nova zůstat i nadále. Jedinou vyjímkou by mohl být moderátor pořadu Pálí vám to Zdeněk Podhůrský, s kterým se Nova zatím na dalším působení nedohodla. „Diváky můžeme ujistit, že se všemi budeme spolupracovat i nadále. Důvodem zrušení Tele Tele byl mimo jiné i fakt, že jeho představitelé začnou připravovat pořad, jehož podobu televize Nova představí v rámci jarního schématu, půjde o relaci s delší časovou periodicitou, nikoliv týdeník. S Petrem Rychlým se budeme nadále setkávat v seriálu Ordinace v růžové zahradě a bude účinkovat v řadě dalších zábavných pořadů televize Nova,“ říká tisková mluvčí televize Nova Veronika Šmítková.

Přestože Nova uvádí jako důvod nové programové schéma, je zřejmé, že rušené pořady jsou již za svým zenitem. Pořad Natočto v pátečném primetime od 20:00 sledovalo v posledních třech týdnech 893, 914, resp. 906 tisíc lidí a díky tomu byla Nova pravidelně poražena jak Primou, tak prvním programem České televize. Sledovanost pirátského vysílání TV Nova Tele Tele se pohybovala okolo 750 tisíc diváků starších 15 let.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: