Stanice O slaví s Mickem Jaggerem 60. narozeniny soutěží

radiotv222Prahu čeká další příval rockové muziky. Rolling Stones k nám přivážejí kromě hudby také oslavu narozenin Micka Jaggera, který v Praze vstoupí do „rockové důchodu“. V zákulisí se šeptá, že na pražskou party zavítá celá řada hvězd světového showbusinessu. Nechme se překvapit. Jisté je setkání M. Jaggera se spisovatelem a občanem Václavem Havlem a jeho manželkou, kteří pro něj mají připraveny originální dárky. Televizní stanice „O“ má 14 dní před koncertem také svůj vlastní dárek.

Česká hudební televize „O“ připravila pro své diváky SMS soutěž „Happy birthday, Mick“. Účastníci soutěže mohou od 12. 7 do 23. 7. 2003 zasílat SMS zprávy s originálním textem blahopřání zpěvákovi skupiny Rolling Stones Micku Jaggerovi, který den přes svým pražským koncertem, 27. července 2003 oslaví v Praze 60. narozeniny.

Po dobu platnosti soutěže mohou zájemci posílat SMS texty na adresu 9000106 ve tvaru: „STOmezeraTEXTBLAHOPRANI“. Rozsah zprávy není omezen. „Zaslaná blahopřání vyhodnotí a výherce vybere tříčlenná porota složená z pracovníků televize O. Vítěze budeme kontaktovat. Tři nejoriginálnější texty budou odměněny výhrou,“ upřesňuje soutěž Jiří Němeček, ředitel „óčka“.

Hlavní cenou pro autory nejvtipnějšího textu blahopřání budou dvě vstupenky na koncert Rolling Stones na Letenské pláni a dvojalbum Rolling Stones – Forty Licks. Současně pořadatel soutěže předá text jejich blahopřání v originálním znění a v anglickém překladu managementu skupiny před začátkem koncertu. Další podrobnosti na www.staniceO.cz.

Jiří Němeček
ředitel Stanice O

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .