Nova představila novou grafiku a nejlepší seriál všech dob

radiotv222Naše nesledovanější televize chystá ke svým desátým narozeninám řadu novinek. Na své včerejší tiskové konferenci TV Nova představila zcela novou grafiku s upraveným logem a informovala o novinkách v programu.

Nova jako dravec

Zbrusu novou sadu znělek, kterou diváci uvidí poprvé 7. února před Televizními novinami, připravilo oddělení grafiky TV Nova pod vedením Kateřiny McCreary. Nový kabát dostaly znělky Televizních novin, Sportovních novin a Počasí, reklamní jingly (tváře Novy v nich nahradí tančící lidé), identifikační znělky stanice (s tvářemi Novy jako hrdiny s dravými šelmami) a programové anonce. To vše s červenou coby klíčovou a dominantní barvou televize.

Do jedenáctého roku existence Nova vstoupí také s upraveným logem. Tradiční spirála v něm dostala 3D rozměr a byl nasazen modernější font. „Tak jak se vývoj televize měnil v uplynulých deseti letech, mění se i grafika televize, která je jedním z nejvýraznějších prvků identity stanice. U nás vždy odráží nové trendy a styly v oblasti programu i designu. V zahraničí se mění grafika televize každé dva roky, my měním grafiku po třech letech, ale zároveň i nové – ve smyslu modernější podoby – logo,“ uvedla výkonná ředitelka TV Nova Libuše Šmuclerová.

Nejlepší seriál všech dob

5. února se na obrazovkách objeví vysvětlující dokument televizní show Česko hledá SuperStar a diváci budou novou hvězdu pop music volit každou neděli večer. Pondělky budou pravidelně patřit Martinu Dejdarovi a jeho novému zábevnému pořadu Úsměv, prosím!, Chcete být milionářem zůstane pouze v pátek a Pěříčko se posune na sobotu. Jednou za měsíc se na obrazovkách objeví Lucie Vondráčková s pořadem Tenkrát.

Velké naděje Nova vkládá do seriálu 24 hodin, který prezentuje jako Nejlepší seriál všech dob. Televizní thriller odehrávající se v reálném čase jednoho dne přináší 24 epizod po 60 minutách, ve kterých se protiterosristický agent snaží předejít spiknutí a zachránit svou rodinu. Na obrazovkách od 10. února v úterý a ve čtvrtek.

Středeční a sobotní večery budou věnovány filmům. Ve středu Nova nasadí agenta 007 Jamese Bonda, když jako první uvede Zítřek nikdy neumírá z roku 1997 a následně dalších 14 filmů. Soboty pak věnovala reprízám českých filmů, mj. Dědictví aneb kurvahošigutntag, Copak je to za vojáka, Marečku, podejte mi pero nebo Veničko má středisková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .