Nova chystá zbrusu novou Snídani

radiotv222Snídaně s Novou se počátkem února vrátí do starých kolejí. Moderování se opět ujmou moderátorské dvojice, Snídaně se přesune do zbrusu nového studia a v jejím programu se objeví řada novinek.Snídaně s Novou se počátkem února vrátí do starých kolejí. Moderování se opět ujmou moderátorské dvojice, Snídaně se přesune do zbrusu nového studia a v jejím programu se objeví řada novinek. Serveru RadioTV to potvrdil zdroj blízky TV Nova s tím, že televize novinky představí na dnešní tiskové konferenci.

Když před pěti měsíci Nova zredukovala svou ranní Snídani ze dvou na jednoho moderátora a udělala z nákladné show jednodušší publicisticko-zpravodajský pořad, vysvětlovala to programová ředitelka Libuše Šmuclerová snahou o posílení zpravodajského charakteru relace. „Tento krok odpovídá všeobecnému světovému trendu a stále vzrůstající touze diváků po větším objemu informací. Podobný posun jsme v posledních letech zaregistrovali u řady německých i britských televizí a Nova chce a bude držet krok s evropskými televizními trendy.“

Deváté narozeniny přinesou změny

Počátkem února Nova oslaví své deváté narozeniny a jak se už stalo tradicí, s tímto datem přicházejí také zásadní změny programového schématu. Tentokrát se dotknou i Snídaně s Novou, která se po pěti měsících přiblíží podobě, jakou si pamatujeme z let minulých.

Podle zdroje blízkého Televizi Nova se v pondělí 3. února Snídaně přestěhuje do zbrusu nového studia, do jejího programu se vrátí živé besedy s hosty a řada dalších novinek. Zásadní proměnou projde také tým moderátorů, současnou trojici moderátorů totiž nahradí hned pět moderátorských dvojic.

Z obrazovky zmizí Hana Šimková, její dva kolegové pak dostanou ženské protějšky. Pavla Svobodu doplní Šárka Kubelková a Vítka Havliše herečka Kateřina Hrachovcová. Novými průvodci ranního vysílání by se měli stát Martin Písařík (divadlo ABC) s Natálií Topinkovou (divadlo na Fidlovačce) a Jakub Kuba (Expres Radio) s Petrou Riegrovou (ex Evropa 2 a Radio Impuls).

Informace o změnách ve Snídani s Novou a další novinky v programovém schématu naší nejsledovanější televize by měla Nova zveřejnit na tiskové konferenci, která proběhne dnes ve 14:00. Následně přineseme další podrobnosti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .