IQ test národa na internetu – zatím na zkoušku

radiotv222Zkušební internetový test, vyvinutý společností MEDIA CAPITOL a.s, pro připravovanou televizní událost roku IQ TEST NÁRODA 2003, kterou bude vysílat TV Nova v sobotu 24. května, se sekává u uživatelů se značným ohlasem. Desítky tisíc zaregistrovaných uživatelů využily možnosti si zatím nanečisto změřit své IQ na webové stránce pořadu – www.testnaroda.cz

Mnohonásobně vyšší návštěvnost se očekává v den vysílání pořadu 24. května 2003. Uživatelé internetu si změří IQ pomocí oficiálního testu identického s testem pro diváky a účinkující ve studiu a to v reálném čase. Díky tomu se na konci televizního pořadu diváci i uživatelé dozvědí, kdo ze zaregistrovaných na internetu dosáhl nejlepšího výsledku.

Vlastní software, který otevře současně se začátkem IQ testu na televizní obrazovce i test internetový (a bude dodržovat i časové limity, určené pro jednoltivé okruhy otázek), je rovněž původním produktem společnosti MEDIA CAPITOL. Ta projekt internetové verze televizního pořadu IQ test národa 2003, spolu s TISCALI, pro TV NOVA připravuje.

Petr Kostka

Tiskový mluvčí TV NOVA

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .