Prima mění moderátory Deníku, zvažuje dvojice

V rámci nového programového schématu chystá provozovatelé Televize Prima zásadní obměnu moderátorského týmu hlavní zpravodajské relace. Již dříve bylo potvrzeno, že v Deníku končí Dana Makrlíková, Štěpánka Duchková a Martina Kociánová, včera bylo oznámeno první nové jméno. Mluvčí Primy RadioTV sdělila, že tři ženy by mohly nahradit moderátorské dvojice.

„Uvažujeme o několika variantách. Moderátorské dvojice jsou nejpravděpodobnější z nich,“ reagovala mluvčí Televize Prima Jana Malíková na dotaz, zda televize neplánuje zavedení moderátorských dvojic po vzoru konkurenčních televizí.


Kdo by mohl nové dvojice vytvořit zatím Prima odmítá komentovat. V médiích se objevují jména jako Eva Jurinová či Martin Severa, ale jediným novým potvrzeným pro hlavní zpravodajskou relaci jménem zůstává Světlana Zárubová, která na Primu přechází z redakce sportu České televize a na obrazovkách Televize Prima se má objevit v říjnu..


„Změn bude více, televizní diváci se mohou těšit na nový vizuál naší zpravodajské relace i na nový moderátorský tým. Momentálně se celá koncepce dolaďuje a finalizuje ,“ říká šéfredaktor zpravodajství Prima TV Jiří Závozda.


„Nabídka Prima TV mě velmi potěšila a ráda jsem ji přijala. Po devíti velmi příjemných letech ve veřejnoprávní televizi jsem zvědavá na komerční prostředí. Zároveň jdu ale tak trochu mezi své známé, protože některé kolegy ze zpravodajství televize Prima znám z doby, kdy jsem pracovala jako reportérka a těším se na ně,“ říká Světlana Zárubová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .