Prima TV odstartuje nové seriály, Letiště už neuvidíme

Přelom října a listopadu bude na Primě ve znamení nových seriálů. Jedná se především o seriály s napětím. Po skončení seriálu „Sběratelé kostí“ se objeví třináctidílná série „Instinkt zabijáka“. Nedělní večer pak bude patřit seriálu Blade. Tento týden přinesly Hospodářské noviny informaci o připravovaném projektu Ošklivka Betty. Avizovány byly i seriály Zoufalé manželky 3 a Heroes. Představíme Vám postupně všechny nové seriály.

Tuto neděli odstartuje seriál „Blade„. „Hlavní hrdina seriálu Blade je napůl člověk, napůl upír. Bojuje ale proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Aby nepřevážily jeho temné stránky a sám se nestal krvelačným monstrem, musí užívat speciální sérum. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je tím posledním, kdo stojí mezi upíry a zkázou světa…,“ prozrazuje hlavní zápletku tiskový mluvčí TV Prima Ladislav Pavlík. Seriál je založen na populární filmové předloze, premiéru si odbyl na americké stanici Spike, 28.června 2006. Úvodní dvouhodinový pilotní díl režíroval Peter O’Fallon.


31.října nahradí Sběratele kostí seriál s názvem „Instinkt zabijáka“. „Celkem třináct dílů první série seriálu Instinkt zabijáka zavede diváky ke speciální policejní jednotce, která v San Francisku objasňuje zvlášť těžké zločiny související s deviantním jednáním.“ Seriál uvedla známa americká stanice FOX 23.září 2005, závěrečnou část mohli diváci zhlédnout 2.prosince téhož roku. V seriálu vystupuje například herec Chi McBride, známý i z Dr.House.


Kromě zahraničních nabídne Prima nové původní seriály, objevit se mají na jaře příštího roku. „To, co si myslím že to nebudou úplně vztahové seriály, protože vztahové seriály jsou malinko vyčerpané jako téma. Myslím si, že to bude seriál, který zatím ještě teďka v televizi neběží. Určitě konkurence o něm přemýšlí, možná, že ho spustí,“ uvedl Petr Chajda. Jedním z původních seriálů bude i Ošklivka Betty, Prima potvrdila zakoupení licence. „Nebude to náš jediný nový seriál v příštím roce, bude jich více. Přesný počet ale v tuto chvíli nechceme prozradit,“ řekl výkonný ředitel. Ještě nikdy se na Primě neobjevila česká verze zahraničního seriálu, Nova uvedla Redakci, ČT Horákovi. Obě měly jako základ španělskou licenci. Seriál „Ugly Betty“ byl uveden po celém světě a získal mnoho cen. Zatím je vše v tajnosti.


V novém roce ale neuvidíme seriál Letiště. Prima sice oficiálně konec seriálu neoznámila, ale s výsledky rozhodně nemohou být na Primě spokojeni. Vezmeme-li v úvahu, že start první série zhlédlo přes 1,3 milionu diváků. Zájem brzy opadl, ale ne radikálně, první série se udržela na hranici jednoho milionu. Druhá však v silné konkurenci Pojišťovny štěstí a Hraběnek propadává. Každý díl si nenechá ujít jen něco přes 600 tisíc diváků. V rozhovoru pro rádio Impulsu Petr Chajda sice přímo neřekl, že Letiště končí, bližší informace podá až v tiskové zprávě. Velmi křehké vztahy ale zůstávají.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .