Prima nasadí bílé logo a upravenou grafiku

radiotv22Televize Prima nasadí počátkem ledna do vysílání mírně upravenou grafiku. Stane se tak osm měsíců poté, co Prima kompletně obměnila svou grafickou podobu. Současné změny nejsou tak výrazné, nejvýznamnější je náhrada tyrkysové barvy bílou.{img id=112 align=left border=1}Televize Prima nasadí počátkem ledna do vysílání mírně upravenou grafiku. Stane se tak osm měsíců poté, co Prima kompletně obměnila svou grafickou podobu. Současné změny nejsou tak výrazné, nejvýznamnější je náhrada tyrkysové barvy bílou.

V pondělí 2. ledna Televize Prima vyjede na obrazovku s upraveným logem, namísto tyrkysové barvy bude od této chvíle používat barvu bílou. Logo se ve vysílání již nebude otáčet. Zároveň dojde k úpravě grafiky upoutávek. „S ohledem na jednoduchou orientaci diváka v našem vysílání budou všechny upoutávky od začátku obsahovat informaci o názvu pořadu, dni a hodině vysílání,“ říká tisková mluvčí Primy Jana Malíková.

{img id=113 align=right border=1}Všechny upoutávky pak budou končit pohyblivými plochami s uvedením názvu, dne a hodiny vysílání. Prima také zavede přehlednější menu s nabídkou pořadů. Upoutávky na filmy budou uváděny pod novou znělkou „Prima film“. „Všechny tyto změny byly uskutečněny v zájmu našich diváků, kterým chceme nadále přinášet atraktivní, srozumitelnou a přehlednou nabídku pořadů TV Prima,“ říká Malíková s tím, že v tištěné podobě bude Prima nadále používat logo v tyrkysové barvě.

Prima měnila svou grafiku naposledy v dubnu letošního roku. Decentní logo tmavě modré barvy tehdy nahradila výrazná tyrkysová podoba s oranžovou tečkou, která se zároveň stala jedním z hlavních symbolů televize v předělech a upoutávkách (více viz Novou grafiku a logo Prima nasadí od 4. dubna). Logo TV Prima navíc v pravidelných intervalech rotovalo a podle mnohých přitahovalo zbytečně přitahovalo pozornost a rušilo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .