Před třemi lety začala TV NOVA vysílat z Barrandova

radiotv222Stalo se již tradicí, že v čase výročí se zaměstnanci, tvůrci a moderátoři pořadů televize Nova scházejí u sklenky vína s vedením televize a společně vzpomínají. Na úspěchy i na to, co se třeba nepovedlo a co je nutné zlepšit. Sešli se i dnes. Přesně před třemi lety, 5. srpna 1999, totiž začala televize Nova vysílat z barrandovských ateliérů, z míst, kudy kráčela historie české kinematografie. Zde vznikají programy naší nejúspěšnější a diváky nejoblíbenější televize.

Stačí připomenout několik skutečností: Televizní noviny patří dlouhodobě k nejsledovanější zpravodajské relaci. Konkurenci nemají ani její zábavné pořady jako Politické harašení, Zlatá mříž, Zlatíčka, Rozjezdy pro hvězdy, Country estráda a další. Fenomenálním úspěchem se může pochlubit soutěž Chcete být milionářem?, obrovský ohlas u mladých diváků má TELE TELE, které si dokonce dělá z „vlastní“ televize legraci.

Poblahopřát televizi Nova a poděkovat všem, kteří se na její tvorbě podílejí, přišli generální ředitel CET 21 dr. Vladimír Železný, generální ředitel České produkční 2000 Mgr. Jiří Šmejc a programová ředitelka TV Nova dr. Libuše Šmuclerová.

Miloslava Nováková

Vedoucí odboru Public Relations

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .