Novinky v nabídce služeb TESmedia

radiotv222Společnost TES Media, spol. s r.o. oznamuje další obohacení programové nabídky kabelové televize. Po sportovním kanále Galaxie Sport, který přináší svým zákazníkům od května tohoto roku, rozšiřuje nabídku o britský rodinný program BBC Prime. Tento program uvádí ty nejlepší britské zábavní a dokumentární pořady. V programovém schématu BBC Prime jsou klasické komedie, nejnovější hity v Top of the Pops, klípky z nejlepší společnosti, talkshow, nabídky britských kuchařů a zahradníků, dokumenty a publicistika. Od konce září budou pořady v hlavních časech vysílány s českými titulky.

Společnost TESmedia také pracuje v rámci svého firemního poslání na přestavbě kabelových sítí, aby umožnila nabídku vysokorychlostního Internetu. V současnosti je tato služba k dispozici v Praze, Kralupech nad Vltavou, Neratovicích, Děčíně a na podzim se připravuje zahájení provozu vysokorychlostního připojení k Internetu v Teplicích.

Společnost TESmedia zveřejnila nové ceníky služeb platné od 1. října 2002. Zvyšovat se budou pouze ceny za kabelovou televizi, ceny za připojení k Internetu zůstávají beze změn. Nové ceny odrážejí především růst programových a autorsko-právních poplatků za posledních 12 měsíců. Zvýšení cen se pohybuje v rozmezí 8 – 15 % v závislosti na regionu. Cílem společnosti TESmedia je sjednotit ceny na stejnou úroveň ve všech regionech, pokud je programová nabídka srovnatelná. Zákazníci tak budou platit jednotně Účastnický poplatek ve výši 99 Kč, v jehož rámci jsou poskytovány programy ČT1, ČT2, NOVA, PRIMA, STV1 a místní Infokanály. Základní programová nabídka, která obsahuje více než 30 kabelových programů s více než polovinou v českém či slovenském jazyce, bude stát 300 Kč měsíčně. Spolu s Účastnickým poplatkem bude platba činit 399 Kč.
Společnost TESmedia se připojuje k podpoře oblastí postižených zátopou. Městům, kde TESmedia provozuje své služby a které byly postiženy nejvíce, bude předána finanční pomoc ve výši 600 000 Kč. Konkrétně se jedná o Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Litoměřice, Lovosice, Bohušovice nad Ohří a Děčín, kdy každé město obdrželo po 100 000 Kč.

Zároveň byla uspořádána sbírka mezi zaměstnanci a spolupracovníky TESmedia. Celkový výtěžek 63 200 Kč bude zaslán na národní konto Člověk v tísni.

Josef Bouška

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .