ČR a CME jednají o způsobu úhrady

radiotv222Praha/Hamilton, (Bermudy) 16. března 2003 – Společnost Central European Media Enterprises Ltd. (CME) (NASDAQ:CETV) oznámila, že dnešního dne došlo k setkání zástupců Ministerstva finací ČR a zástupců CME, jehož předmětem bylo jednání o úhradě částky podle arbitrážního výroku ze 14. března 2003. Obě strany se dohodly, že pověří své právní zástupce, aby nalezli a posoudili možná řešení. Obě strany se dále dohodly na dalším jednání, které se uskuteční v pondělí 24. března. V souladu s dohodou o vydání tohoto společného prohlášení nebude ani jedna ze stran v současné době poskytovat žádné další informace.
Central European Media Enterprises Ltd. (CME) je televizní společnost, která vlastní přední televizní stanice ve čtyřech zemích s celkovým počtem přibližně 71 milionů diváků. CME provozuje televizní stanice v Rumunsku (PRO TV, Acasa), Slovinsku (POP TV, Kanal A), Slovensku (Markiza TV) a na Ukrajině ( Studio 1+1). Společnost CME je obchodována v USA na trhu NASDAQ pod symbolem „CETV“.
Tato tisková zpráva by měla být vnímána v kontextu obsahu výroční zprávy společnosti Central European Media Enterprises Ltd. (10-K) k 31. 12. 2001 a v kontextu čtvrtletních zpráv podaných v roce 2002 (10-Q), které obsahují věcné informace o společnosti. Tyto zprávy společnosti CME (10-Q a 10-K) jsou dostupné na adrese www.sec.gov.
Kontakt:

Donath-Burson-Marsteller

Michal Donath

GSM: +420 602 222 128

michal_donath@cz.bm.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .