Skupina Prima spustí kanál Prima PLUS v druhé polovině ledna

Skupina Prima v pondělí 23. ledna spustí nový kanál Prima PLUS, jehož vysílání je směřováno na území Slovenska. V první fázi bude mít dosah na 1,4 milionu slovenských domácností. Novou stanici bude obchodovat skupina JOJ.

Foto: fotobanka Thinkstock

Foto: fotobanka Thinkstock

Tisková zpráva Primy se o terestrickém vysílání na Slovensku nezmiňuje. Televize Barrandov Family tak zřejmě zůstane jediným českým plnoformátovým programem, který je terestricky šířen i na území Slovenska.

Prima PLUS bude v první fázi zařazena do nabídek operátorů Skylink, UPC, Slovak Telekom a dalších. Program bude převážně sestaven z vlastní tvorby televize Prima. Novou stanici si bude moct naladit většina slovenských domácností s placenými televizními službami – konkrétně má jít o 1,4 milionu domácností.

Obchodně bude nový kanál zastupovat skupina JOJ Group, která s Primou dlouhodobě spolupracuje. Kanály JOJky na českém trhu ale Prima nezastupuje.

Program je poskládán z našich osvědčených pořadů, jako jsou například seriály Ohnivý kuře, Přístav, Cesty Domů, Rodinná pouta či Vinaři. Pro diváky máme přichystaný také nový detektivní seriál TEMNÝ KRAJ v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem,“ uvedl generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .