Seriál Ohnivý kuře přináší Primě nadprůměrnou sledovanost v televizi i online

Hvězdy seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachar, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský. Foto: TV Prima

Hvězdy seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachar, Kristýna Leichtová a Jan Dolanský. Foto: TV Prima

Šestý díl seriálu Ohnivý kuře zhlédlo v pondělí přes milion diváků v cílové skupině 15+. Ve středu pak sedmý díl seriálu v přímém souboji porazil i konkurenční novinku Drazí sousedé na Nově.

Ohnivý kuře mělo i v pondělí víc diváků než Drazí sousedé, tehdy ale nešly obě televizní skupiny přímo proti sobě. Prima oznámila, že novému seriálu Ohnivý kuře se daří i na Prima PLAY. Hned v prvním týdnu po uvedení – tedy v týdnu od 5. března dosáhl celkem 260 000 přehrání.

Premiéra prvních dvou dílů seriálu v sobotu 5. března předznamenala možný divácký zájem. Podle dostupných dat překročila sledovanost milionovou hranici u každého dílu. Úspěch se potvrdil u dalších dílů.

Velmi nás těší, že nový seriál Ohnivý kuře naplnil naše očekávání a přitáhl díky atraktivnímu obsahu k obrazovkám i mladší diváky,“ říká k výsledkům sledovanosti Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Adam Wolf

    Pokud tento seriál sledují převážně příznivci vaření čehokoliv, tak zřejmě to úspěch má… (ona ta mediální masáž v podobě všudepřítomných kuchařských realitshow zřejmě dost zabrala). Nicméně ono je to v dnešní době -sterilních seriálů tzv. rychlokvašek – těžké. Naštěstí existuje internet a tudíž diváci mediální masáží nedotčení mohou sledovat přecejen kvalitnější zahraniční produkci ;-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .