Seriál Fear the Walking Dead se vrátí v srpnu, tradičně s americkou premiérou

Původní seriál z produkce americké televizní skupiny AMC Fear the Walking Dead se na konci léta vrátí na obrazovky. Premiérový díl uvidí diváci 22. srpna ve 3:00, reprízu ve stejný den od 22:00.

Foto: AMC Networks

Foto: AMC Networks

Český název seriálu zní „Živí mrtví: Počátek konce“. V pokračování druhé sezony čekají hrdiny Fear the Walking Dead největší výzvy, kterým dosud čelili při jejich cestě za záchranou. AMC už tradičně uvádí jednotlivé díly seriálu takřka souběžně po celém světě, společně s jejich uvedením na hlavním trhu v USA.

Díky tomu se diváci dočkají jednotlivých dílů hned v nočních hodinách každou noc z neděle na pondělí ve 3:00. První uvedení bude v původním znění. Večerní uvedení v přijatelnějším čase pro české publikum bude k dispozici už s českým dabingem každé pondělí večer od 22:00 hod.

Scéna z druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Foto: AMC Networks

Scéna z druhé řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead). Foto: AMC Networks

Značka AMC patří na americkém trhu k nejoblíbenějším kabelovým kanálům vůbec. Vyznačuje se zejména důrazem na vlastní dramatickou tvorbu. Seriál Fear the Walking Dead navazuje na titul s podobným názvem „Walking Dead“, jenž AMC uváděla v minulosti.

Na český trh se skupina dostala díky akvizici několika kanálů včetně filmového programu MGM. Ten následně přejmenovala na AMC a díky tomu začala v ČR i na Slovensku uvádět svou původní tvorbu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .