Satelitní služba freeSAT získala v minulém roce 8 tisíc nových klientů

Počet předplatitelů satelitní platformy freeSAT v České republice vzrostl v roce 2015 na 120 tisíc zákazníků. Společnost UPC DTH obsluhuje celkem čtyři evropské trhy a celkový počet platících klientů činí 830 tisíc.

satelit-651

Rok 2015 pro nás byl skvělým rokem. Velice nás těší, že po podzimním překročení hranice 800 tisíc předplatitelů se počet našich zákazníků ještě zvýšil, a tak jsme rok v tomto regionu zakončili číslem 830 tisíc,“ říká Jim Helfgott, viceprezident pro marketing a obchod v UPC DTH S.à r.l.

Jeho společnost provozuje placenou satelitní televizi nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Maďarsku a Rumunsku. „V roce 2015 bylo představeno několik nových kanálů a služeb. S inovacemi budeme v České republice a našich dalších regionech pokračovat i během roku 2016,“ dodal Jim Helfgott.

Služby satelitní televize poskytované lucemburskou společností UPC DTH mají různé značky na jednotlivých trzích. V České republice a na Slovensku je tato služba nabízena pod značkou freeSAT. Tato značka před několika lety nahradila označení UPC Direct. Na maďarském trhu přitom obdobná služba nadále působí pod názvem UPC Direct. V Rumunsku vystupuje pod značkou Focus Sat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .