Satelitní služba FLIX TV spustila komerční provoz, nabízí až 30 stanic v HD

Avizovaná satelitní služba FLIX TV, která jako první tuzemská platforma poskytuje příjem z pozice 16 st. východně, spustila svůj komerční provoz. Nabízí dva základní a dva nadstavbové balíčky televizních programů. Za plnou cenu si může divák vychutnat až 93 placených programů, z toho 30 stanic v HD rozlišení.

Prezentační plakát služby FLIX TV

Prezentační plakát služby FLIX TV

Dva základní programové balíčky Dobrá TV a Lepší TV

FLIX TV nabízí programové balíčky Dobrá TV a Lepší TV. Základní balíček Dobrá TV obsahuje základní české a slovenské stanice a desítky placených programů včetně sportovních a dokumentárních. V tomto balíčku má divák k dispozici 57 programů, z toho 15 stanic je k dispozici ve vysokém rozlišení. Cena základního balíčku je 299 korun.

Druhý balíček s názvem Lepší TV obsahuje 57 programů základního balíčku a k tomu 25 dalších programů, z toho 8 v HD. Zde jsou například kanály značek FILMBOX, Film Europe, Discovery a National Geographic, ale i erotické kanály Hustler HD nebo EroX. Cena tohoto balíčku vychází na 399 korun a zahrnuje celkem 82 různých programů.

Prémiové doplňkové balíčky obsahují HBO a exkluzivní kanály

K této základní nabídce si může divák přiobjednat ještě prémiové balíčky HBO MaxPak nebo „Aktivní“. HBO MaxPak se od konkurence odlišuje tím, že přináší až tři kanály ve vysokém rozlišení. Divák tak má k dispozici nejen hlavní kanál HBO v HD, ale i stanice Cinemax a Cinemax 2 v HD. K tomu jsou ještě dva další programy HBO ve standardním rozlišení. Cena tohoto prémiového balíčku je 279 korun.

Posledním prémiovým balíčkem je skupina „Aktivní“, což je vesměs výběr erotických a silových programů především pro mužské publikum. Obsahuje značky Fast&FunBox HD, FightBox HD a Fight Channel World HD. Dále přináší erotické kanály EroXXX HD a Hustler TV pro muže, ale i kanál Dusk! Značka Dusk! se přitom považuje za první erotický kanál určený ženám. Cena tohoto doplňkového balíčku je 199 Kč.

Ceník nové satelitní služby je poměrně jasný a přehledný. Poměrně široká základní nabídka začíná na 299 korunách měsíčně, za kompletní nabídku programů zaplatí divák 877 korun měsíčně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .