Satelitní služba AntikSAT spouští omezený komerční provoz, nabízí 59 kanálů

Ukázka mobilní služby Antik TV Go

Ukázka mobilní služby Antik TV Go

V první fázi jsou služby nové satelitní televize určeny pro stávající klienty slovenského telekomunikačního operátora Antik. V nejbližších týdnech se očekává i cílení na nové klienty se zájmem o satelitní příjem televize.

Pro stávající klienty Antiku je široce definovaný základní balík 59 kanálů nabízen zdarma. Tento balík obsahuje nejoblíbenější slovenské, české, dětské, sportovní a další programy. Za příplatek je pouze prémiový balík HBO (ve výši necelých 10 eur měsíčně). Klient se zájmem o satelitní televizi musí zaplatit ještě instalační poplatek zahrnující satelitní komplet a montáž za 119 eur. Jinak jsou služby Antiku bez časové vázanosti.

V nejbližších týdnech avizuje společnost Antik Telekom zpřístupnění svých služeb i pro nové zákazníky, prozatím jen na Slovensku. Vedení společnosti ale několikrát avizovalo i expanzi na český trh.

Platforma Antik SAT poskytuje své služby ze satelitu Eutelsat 16A na pozici 16 stupňů východně. Dosavadní klienti konkurenčních satelitních služeb se zájem o změnu satelitního operátora tak budou muset natočit své paraboly na novou pozici.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .