Regionální televize rozšiřuje program o byznysový magazín

Ekonomický Magazín ze světa byznysu zařadí do svého vysílání televizní stanice regionálnítelevize.cz, která jako celoplošně vysílající projekt nabízí prostor různým menším televizím z regionů. Nový pořad však vzniká ve spolupráci s vládní agenturou CzechTrade a portálem BusinessInfo.cz. Je určen pro všechny české producenty, kteří vyvážejí své zboží či služby do zahraničí, resp. by rádi začali exportovat.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

V rámci pořadu budeme přinášet rozhovory s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade, dále pozitivní příklady firem, které se úspěšně etablovaly na nejrůznějších zahraničních trzích, ale také budeme přinášet lidem rady, jak například založit firmu, nebo jak si zaregistrovat patent,“ shrnula v krátkosti obsah pořadu Marcela Havlová z CzechTrade.

Magazín ze světa byznysu poběží od 16. října vždy ve středu a ve čtvrtek. V rámci středy jsou vyhrazeny podvečerní časy v 17.20 a 21.20. Reprízy se vysílají ve čtvrtek v 5.20, 9.20 a 13.20.

Regionalnitelevize.cz se jako jediná televize s regionálním obsahem je součástí projektu elektronického měření sledovanosti. Měsíčně si ji naladí kolem 400 tisíc unikátních diváků.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .