Pro poslední den roku připravuje Prima Comedy Central premiérový stand-up s Pavláskem

REPORTÁŽ – Silvestrovská zábava bude na Prima Comedy Central ve znamení původního formátu Comedy Club, jediným protagonistou bude populární Lukáš Pavlásek. Přijali jsme pozvání na natáčení téměř tříhodinového speciálu v prostorách pražského divadla Royal.

Lukáš Pavlásek v divadle Royal, Foto: Viacom International Media Networks

Lukáš Pavlásek v divadle Royal, Foto: Viacom International Media Networks

Prima Comedy Central přinesla v tomto roce několik premiérových formátů, jeden z nejúspěšnějších pořadů vlastní tvorby, Comedy Club, dostane zvláštní prostor 31. prosince od 18:30, o čtyři a půl hodiny později jej vystřídá výběr již odvysílaných dílů. Celkem zatím byly natočeny dvě série, které se setkaly s pozitivními diváckými ohlasy.

Lukáš Pavlásek se zhostil role jediného průvodce večerem

Natáčení silvestrovského speciálu proběhlo 10. prosince a trvalo přes dvě hodiny čistého času. Prima Comedy Central se dlouhou dobu připravovala, v loňském roce odvysílala maraton Comedy Club. Letos však produkuje premiérový obsah.

Témata silvestrovského vydání pořadu Comedy Club zahnují alkohol, rock’n’roll a další požitky. Řeč přišla i na českou náturu, typické situace na dovolené a jiná témata plná humoru.

Lukáš Pavlásek zvládne utáhnout celé představení sám a jeho výkon je hodný obdivu, mluvit spatra a bez jediného zaškobrtnutí není dovednost, jíž by vládl každý. Dynamice představení pomáhá zapojení publika, které se účastní ve větší míře, než je obvyklé u podobných představení.

Lukáš Pavlásek a silvestrovský Comedy Club, autor: Prima Comedy Central

Lukáš Pavlásek a silvestrovský Comedy Club, Foto: Viacom International Media Networks

Lukáš Pavlásek v Comedy Club, autor: Prima Comedy Club

Lukáš Pavlásek v Comedy Club, Foto: Viacom International Media Networks

Divadlo ROYAL, autor: Martin Petera

Divadlo ROYAL, autor: Martin Petera

Divadlo ROYAL, autor: Martin Petera

Divadlo ROYAL, autor: Martin Petera

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .