Prima Comedy Central v sobotu v noci uvedla maraton vlastního pořadu Comedy Club

Všichni fanoušci stand-up show a humoru českých komiků se mohou těšit na noc ze soboty 25. června na neděli 26. června. Během několikahodinového maratonu jim totiž Prima Comedy Central přinese prakticky nepřetržitý přenos všech dosud odvysílaných epizod nového pořadu Comedy Club.

Duel v pořadu Comedy Club (vlevo Lukáš Pavlásek). Foto: Viacom International Media Networks

Duel v pořadu Comedy Club (vlevo Lukáš Pavlásek). Foto: Viacom International Media Networks

Na dva díly Comedy Clubu, vysílané každou sobotu od 23 hodin, naváže po půlnoci blok devíti epizod po sobě. Diváci se mohou těšit na známé i méně známé tváře české stand-up komiky od Lukáše Pavláska a Ester Kočičkové, přes Miloše Knora a Karla Hynka, až po nováčky žánru jako je například Jan Géryk.

Comedy Club v současnosti patří mezi nejoblíbenější pořady v naší programové nabídce. Proto si myslíme, že právě noční maraton této stand-up show je ten nejlepší způsob jak oslavit začátek léta, které se bez zábavy prostě neobejde,“ říká Zoltán Kabai, programový ředitel společnosti Viacom International Media Networks pro regiony střední a východní Evropy a Izraele.

Právě Viacom International provozuje stanici Prima Comedy Central na českém trhu. Unikátní je zejména fakt, že tento kanál je k dispozici volně v rámci terestrického vysílání, tudíž jej můžete naladit na běžnou anténu.

Pořad Comedy Club je prvním počinem vlastní tvorby značky Comedy Central na českém trhu. Stand-up comedy show má v první sezoně naplánovaných 20 epizod.

Duel v pořadu Comedy Club. Foto: Viacom International Media Networks

Duel v pořadu Comedy Club. Foto: Viacom International Media Networks

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .