Prima Comedy Central přichází s vlastní tvorbou, pořadem Comedy Club

Od konce dubna se mohou televizní diváci těšit na nováčky i známé tváře české stand-up komiky v novém pořadu s názvem Comedy Club. Všechny spojuje výzva bavit diváky jen za pomoci mikrofonu, vlastních příběhů a postřehů okolí. Nová zábavná stand-up show je první původní českou tvorbou televizní stanice Prima Comedy Central.

Iva Pazderková v pořadu Comedy Club, foto: Prima Comedy Central

Iva Pazderková v pořadu Comedy Club, foto: Viacom International Media Networks

Comedy Club vsází na originální humor, každodenní příběhy a přímou komunikaci s publikem. Na přípravěshow se budou podílet jak zkušení baviči, tak i nováčci, kteří se na televizních obrazovkách objeví úplně poprvé.Vystoupí zde komici z různých skupin, které u nás pořádají živá vystoupení a dostanou šanci rozesmát také diváky doma u televizních obrazovek.Mezi známé tváře patří například Lukáš Pavlásek, Miloš Knor či Iva Pazderková, známá jako “blbá blondýna“. Jejich setkání s čerstvou krví nových talentů trefně okomentuje moderátor pořadu Tomáš Jeřábek.

Komici z jevištních prken přímo do vašich obýváků

Světoznámý český humor je něco, na co můžete při tvorbě nového pořadu vždycky vsadit. Proto jsme se rozhodli vytvořit a natočit zbrusu novou televizní show, kterou chceme přizpůsobit vkusu českých diváků. Je pro nás důležité podpořit domácí produkci a zároveň zařadit inteligentní humor do vysílání. Chceme také seznámit širší publikum s formátem stand-up show,“ říká Zoltán Kabai, programový ředitel společnosti Viacom International Media Networks CEE & Izrael.

Nový pořad Comedy Club má za cíl přinášet čerstvý humor, reflexi současných témat a každodenního života. Diváci v každé epizodě uvidí zbrusu nové výstupy tří až čtyř komiků. Jeden díl bude trvat přibližně třicet minut. Prima Comedy Central si zatím u české produkční společnosti NOW Productions objednala výrobu dvaceti dílů, které se budou vysílat od konce dubna každé pondělí.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .