Prima Comedy Central odstartuje netradičně v pondělí odpoledne. Už za týden

Šestý kanál z portfolia skupiny Prima, komediální Prima Comedy Central, odstartuje vysílání netradičně v pondělí 14. prosince v 15:00 hodin. Staví především na Městečku South Park a dalších známých titulech z knihovny Viacomu.

south-park-kyle-cartman

Za obsahové složení a provoz kanálu odpovídá přímo americká mediální skupina Viacom. Ta vlastní a provozuje skupinu hudebních stanic MTV a Viva, dětský kanál Nickelodeon, filmový Paramount Channel nebo právě značku Comedy Central, kterou u nás doposud „ztělesňoval“ kultovní seriál Městečko South Park.

Díky úzké spolupráci s Primou může Viacom svůj nový kanál nabídnout na českém trhu bezplatně a navíc s dabingem. Na jiných trzích je přitom obvyklé, že Comedy Central vysílá s titulky. Prima mu propůjčí své jméno a dostane se k bohaté programové knihovně Viacomu.

Kanál Prima Comedy Central by časem měl nabídnout i místní produkci. Nyní ale staví právě na obsahu amerického partnera.

Nejznámějším titulem, který se objeví ve vysílání od prvního dne, je kultovní animovaný seriál Městečko South Park. Zástupci Primy dokonce k tomuto titulu rozposlali samostatnou tiskovou zprávu. South Park se objeví denně od 22. hodin, dostane tedy nejlepší možný vysílací čas. Diváci budou mít k dispozici minimálně dva díly denně. Dále Prima Comedy Central nabídne seriály Griffinovi, Americký táta nebo Svět podle Jima.

Nový kanál bude možno sledovat na běžnou anténu, k příjmu vám tedy postačí standardní set top box. Šířit jej bude síť multiplex 4, kde už vysílají programy skupiny Nova (Fanda, Smíchov, Telka) nebo nová zvířecí televize Mňau TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .